Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzés programokat...

Milyen edzés programokat ismertek?

Figyelt kérdés

Vannak az ismertebbek amiket sokan ajánlanak itt is, stronglifts, staring strength, ICF.

Kevésbé ismertek mint pl az 5/3/1.

Vagy az egészen spéci programok mint a smolov squat vagy a russian squat routine.


Ismertek még ilyen vagy ehhez hasonló programokat?

Esetleg ha van vele tapasztalat meg is oszthatjátok.



2018. ápr. 11. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Greyskull Lp, texas method, mad cow, PPL, germán volume training. Icf -t csináltam,hatásos volt, jelenleg kétfelé bontottan edzem, Aba-Bab rendszerben.
2018. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én 5/3/1 szerint edzek. Szeretem, hogy egyszerű és gyors, pörgős edzéseket tudok tartani.


Smolovval szemezek ez ideje, szeretek guggolni de ahhoz még kell gyűjtenem egy kis bátorságot.

2018. ápr. 11. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó is az,sok sikert!
2018. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Smolov-ot ne csinálj. Az egy haladó program, ha vagy haladó, akkor teljesen felesleges, mert tudsz fejlődni könnyebben is.
2018. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A smolovot akarom én is csak arra kell 3 olyan hét, amikor semmi más stresszt nem kapok és akkor megcsinálom :D
2018. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!