Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit egyek a csirkéhez ha...

Mit egyek a csirkéhez ha rizst már nem vagyok képes megenni?

Figyelt kérdés
Még csak egy hónapja eszem napi többször, de egyszerűen nem akar lecsúszni
2018. ápr. 16. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Bulgur, kuszkusz, köles, hajdina, Ezek mind jók, többé-kevésbé a szénhidráttartalmuk is ugyanannyi.


Esetleg azt próbált meg, hogy a rizst zöldségesen csinálod meg. Én simán fagyasztott mexikói zöldségkeveréket veszek, egy húsleveskockát meg beledobok, mikor főzöm, és finom lesz.

2018. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, rengeteg jó kis gabona van (s tésztát, kenyeret is ehetsz, ha neked OK a glutén), személyes kedvencem a köles, az finom, de azért jobban megunnám, mint a sokoldalú, semleges rizst... Amit valóban fel lehet dobni ezzel-azzal, én a vegyes zöldséges, szójaszószos verziót preferálom. De a kedvenc rizsem natúr is vonzó, míg sok más rizst meg nem ennék. De nem mindenki szereti a rizst, nincs azzal semmi baj. Sokféle étrenddel elérheted a célod.
2018. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A rizs koránt sem olyan jó cucc, mint azt gondolják róla. Visonylag megdobja a vércuktor, majd hamar el is illan. Amiket írt az első, több is messze lekőrözi. De a rizs egyszerű, egyszerűbb elkészíteni, mindenhol kapni és nekem pl jobban izlik mint a többi hasonló.
2018. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Héjában sült krumpli vagy saláta. Ch-nak meg turmixba letolsz 5-8 evőkanál zabpelyhet, kakaóval és tejjel vagy vízzel.
2018. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A turmixolásra figyelj, mert gyorsítja a ch-t és gyorsabban megéhezel tőle. Ajánlom az inzulinrezisztenciás recepteket, oldalakat. Hasonlóan étkeznek csak sokkal pontosabban, precízebben és mindent számolnak életük végéig...juhé.:D Éppen emiatt muszáj úgy diétázniuk, hogy élvezni is tudják továbbra is az evést. Az első válaszoló köretei tökéletesek, de kiegészíteném még lencsével, babbal, kukoricával. Ebből már pl egy mexikói chilis babot kapásból tudnál készíteni.:D


Néhány kaja tipp a közelmúltból, amit ettem:

- burrito (tk tortillát vettem)

- tejfölös csirkepaprikás (tk tészta)

- palacsinta (szintén tk és eritrites túrókrém cukor helyett)

- cukkinis, padlizsános pulykamell (kockákra vágod és kisütöd görög fászerrel) almás, majonézes kukoricasalátával (a majonézt összedobod házilag vagy megveszed a cukormentes auchhenból, mert ott van.

- tk pizza

Egyenlőre ennyi jutott eszembe.

2018. ápr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az csak jó, ha gyorsan megéhezel. Így tudsz akár napi 6-7-szer is enni, tömegeléskor ez nagyon jól jön.
2018. ápr. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mist vettem teljes kiörlésü tortilla lapot, igy viszonylag sok húst le tudok tolni rengeteg zöldséggel :D
2018. ápr. 18. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!