Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az nagyon számít a kalória...

Az nagyon számít a kalória számolásnál, hogy mit csinálok egy nap és mit dolgozok?

Figyelt kérdés
8 óra nehéz fizikai munkázok, mellette szoktam eljárni kondizni és edzés végén mindig aerobozok.Ha bármelyik kalkulátort használom, mindegyik 3800-4000 kalóriát ad ki Bmr-nek.Ha ebből levonok 500-at akkor is 3300 járok, ez szálkásításnal szerintem Undorítóan sok, nem is tudom rendes kajából bevinni, táplálékkiegészítőket meg nem szeretnék szedni.Se pénzem, se gyomrom ennyi kaját bevinni szálkásításnál, nem hogy éhes vagyok hanem megenni sem tudok ennyi.Vigyem le 2000 Vahy 2400 vagy próbáljam meg valahogy ezt a 3300-at?

2018. ápr. 23. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Súly/magasság ?
2018. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fiú, 178 cm 90 kg
2018. ápr. 23. 09:53
 3/4 Lazy Lover ***** válasza:
nyílván több kcal kell egy fizikai munkásnak mint 1 irodistának
2018. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalni, mennyi kell, de a 3300 kcal simán lehet igaz. Nem tudom, miért gondolod soknak s miért nem tudod megenni, ez azért nem egy vészes mennyiség, a te adataiddal pedig valószínűleg szükséged van rá. De tempós szálkásításnál 500 kcalnál nagyobb a deficit...


Amikor tömegelsz, akkor meg tudod enni a bő 4000 kcalt, de most 3300 kcalt nem? Fura, hogy pont a kisebb mennyiséget tartod "undorítóan soknak", ami amúgyis elég vad megfogalmazás, ami kell, az kell, nem undorító, hanem szükséges.

Ha eddig nem ettél olyan sokat s mégsem fogytál, akkor a kalkulátorok nagyot tévednek, van olyan.

De túlzott deficited ne legyen, az fokozott izombontást okoz.

2018. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!