Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túlzott fehérje bevitel okoz...

Túlzott fehérje bevitel okoz hasmenést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hónapja elkezdtem diétázni ami annyit jelent heti 4 edzés napi 5-6x evés és mindegyik étkezésben ott van a hús és kevés szénhidrát. Múlt évben nem volt ilyen gondom de most az első hónapban kiütéses lett a szám a 2. hónap végén pedig hasmenésem van. Konkrétan 2 napja megeszek bármilyen húst vagy fehérjét egyből megyek hasmenéssel a wc-re. Úgy érzem hamar megvontam magamtól mindent és túlzásba vittem a fehérje fogyasztást. Most nem vizes már a hasmenésem kicsit keményebb de azért még mindíg hasmenés és rettenetesen kutyorog a gyomrom. Szóval ez lehet azért mert rengeteg fehérjét ettem és tönkre ment a gyomrom?

2018. ápr. 28. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem, lehet csak vírus fertőzés.

ha 1 hétig nem múlik el akkor irány a doki.

bár a vírus fertőzés hamarabb lecseng,de 1 hét után is még van ez a probléma akkor nyilván valami nem okés, addig próbáld minimalizálni a gyors ch-kat, több zöldség,rost.

2018. ápr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előzőnek van igaza, ez nem a húsevéstől van, hanem a fertőzéstől valószínűleg. Amúgy én kipróbálnám a tejtermékek elhagyását, azok több bajt tudnak okozni, mint a hús.
2018. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen egyszer, egy kexet megettem es mar spuri a wc re. En is akkortajt kezdtem el dietazni meg edzeni, kb 1 hetig tartott aztan helyrejott, de szerintem sem a dieta volt az oka :D
2018. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egy jórészét ilyesmiből viszed be-tej,tejsavóprotein,túró,joghurt akkor akkor könnyen megtörténhet.Ezek a kukába valóak nem emberbe.
2018. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elozonek igaza van, én is azt tapasztaltam.
2018. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aikiboxer ***** válasza:
Ha hasmenésed van a whey proteintől, próbálj más márkát. Nekem a Biotechet nem bírja a gyomrom, Scitecre álltam át.
2018. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!