Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után mit kell inni?...

Edzés után mit kell inni? Fehérjét mindig kell?

Figyelt kérdés
2 hónapja edzem, tegnap este ittunk egy picit és arról beszélgettünk milyen hatása lenne, ha egy edzés után pl fél liter bástyát kevernék be kreatinnal és rögtön edzés után az öltözőben meginnám shaker-ből. Lenne valami bajom tőle? Illetve így sem veszne kárba az edzés? csak poénból gondoltuk egyszer kipróbálni:D

2018. ápr. 30. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
poénpoén :D agyhalott
2018. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az te lehetsz a 32 százalékoddal :D
2018. ápr. 30. 14:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs anabolikus kapu , mindegy hogy a makrókat edzés után vagy előtt viszed be . A napi összbevitel számít. Hogy ezt miképp osztod szét azt neked kell tudnod. Bár én nem kratinoznák stb , hanem a legjobb szilárd kajából bevinni a szükséges anyagokat . Az ilyen kreatin stb nem feltétlen szükséges .
2018. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gondolom azt se tudja a kérdező mire való a kreatin.
2018. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mi szükséges?:)
2018. ápr. 30. 14:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Bár én nem kreatinoznák
2018. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Edzés után semmiképp nem javaslom az alkoholfogyasztást. Nagy mennyiségben meg egyébként sem. Én nem mindig szoktam inni fehérjét, mert van amikor nem kívánom, vagy inkább eszek valami más fehérjeforrást. Szóval kelleni nem kell... Vizet igyál leginkább. Esetleg még valami pezsgőtabletta lehet jó az ásványi anyagok pótlására, amit esetleg kiizzadtál.
2018. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
pedig tudom :(
2018. ápr. 30. 14:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha tömeget akarsz növelni ( most szigorúan naturál edzésről beszélünk ) . Nos akkor 2 g fehérje / ttkg , ch 3,4,5,6 g/ ttkg ( bár ez egyénfüggő , ki kell tapasztalni hogy mennyire van szükséged ) és zsír 1 g / ttkg .


Szálkásításnál figyelni kell a testzsír százalékot ( 20% felett csökken a teszto termelés ) és ekkor marad a 2g fehérje / ttkg , ch addig csökkenteni míg be nem áll a heti 0,5-1 kg fogyás ill a zsírt is felére csökkenteni ami tehát kb 0,5 g / ttkg

2018. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ezeket hogy kell számolni pontosan?
2018. ápr. 30. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!