Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel vigyem be a fehérjét...

Mivel vigyem be a fehérjét hús helyett?

Figyelt kérdés
Nem eszek húst egy ideje, de mióta elkezdtem konditerembe járni, megpróbáltam, minden alkalommal a hányinger kerülgetett, így sajnos ezt nem tudom fogyasztani. 45 kg vagyok, 154 cm, lány. Izmot szeretnék növelni, heti 3x-4x járok edzeni már vagy két hónapja, ami rendben is van, de az étrendem sehogy sem sikerül rendberaknom. 1500 kalóriát tervezek enni, mert azért hízni zsírba nem nagyon szeretnék, inkább formásodni. Edzés után megiszom a feherjém, valamont reggel 30 g zabpelyhet eszek 15-20 g fehérjével és egy kis gyümölccsel. Hogy tudnám bevinni a nap hátralévő kalóriáit úgy, hogy minden étkezésem fehérjedús és zsír, illetve szénhidrát szegény legyen? Köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 5. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bab lencse tejtermékek tojás, stb.
2018. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajt, túró, tojás.
2018. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Turo,tojas,tofu,por,sajt,mogyoro,bab,szoja
2018. máj. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de például azt lehet hogy mondjuk 100g tojás zöldségekkel, és ezt úgy 3x egy nap? nem lesz baj a sok tojás evéstől?

(Köszönöm a válaszokat!)

2018. máj. 6. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A tojás az egészséges, nem lesz bajod tőle. Bizonyitták, hogy a koleszterinszintért sem felelős, sőt normalizálja.


Mindenesetre a kombinált táplálkozás lenne a jó. Többfajta ételből is kinyerni a fehérjét.

2018. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem változatosan étkezni, és a húsra is egyre inkább visszaszokni, csak amíg nem sikerül teljesen, szeretném máshogy megoldani! Köszönöm szépen a válaszokat :)
2018. máj. 6. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
A hal is jó választás lehet,ha visszaszokóban vagy a húsra ;)
2018. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam, szerintem megprobálom azt is :) Koszonom:)
2018. máj. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!