Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha mindez megvan, mennyi idő...

Ha mindez megvan, mennyi idő alatt érhetek el látható eredményt?

Figyelt kérdés

Jó étrend, kalóriadeficit, de megfelelő mennyiségű fehérje. Minden napos aktivitás, kétnaponta futás, ezenfelül minden nap saját testsúlyos edzés.


Vékony vagyok, de feszesebb testet szeretnék, főleg a hassal van problémám. Mennyi idő után lehetne feszes a hasam, ha ezt az életvitelt folytatom?



2018. máj. 7. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nulla edzésről indítasz és minden nap edzel,akkor kb 1-2 hétig fogod csinálni aztán abba fogod hagyni.

mert nem csak a testnek az agynak is meg kell szoknia,hogy megváltozott a napi rutin.

szóval kezd heti 3 edzéssel,így mindig várni fogod a következőt,lehet hogy türelmetlenül.

aztán 1-2 hónap múlva edzhetsz heti 4x,fél év múlva 5x is ha akarsz.

a másik értelmetlenség azt írod ropi vagy és kalóriadeficitbe rakott étrend.

az meg mi a tökömnek?

2018. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már egy fél éve edzek, csak eddig nem volt elég intenzív.


Nem ropi vagyok, hanem vékony testalkatú, és zsíros.

2018. máj. 7. 20:32
 3/6 palilaci ***** válasza:

Azaz skinnyfat. A legpocsekabb testalkat. Nekem is az volt.

Nem kell mindennap erosito edzes. Edz 5-6x egy heten, abbol legyen 3 erosito jellegu edzes, a maradek 2-3 pedig valamilyen aerob/kardio legalabb 1 oras.

Minimalis deficittel de magas feherjebevitellel, tudsz nemileg izmosodni mikozben zsirt vesztesz.

A feszes has nem tudom nalad mit jelent, de fugg attol, hogy most mennyire vagy zsiros es az alatta levo izomtomegtol is.

2018. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a zsírral, egyél sokat, majd izmosabban ráérsz leszálkásítani.
2018. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Súlyzós edzést ajánlanátok, saját testsúlyos helyett?

2018. máj. 7. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Istenem...ha egy ilyen kerdest felteszel es mev ezt a sulyzos a sajat testsulyos helyett....surgosen menj legalabb egyszer hivatasos edzohoz, aki rendet tesz a fejedben.
2018. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!