Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányként, otthon, hogyan...

Lányként, otthon, hogyan tudnék súlyzózni?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, izmosodni szeretnék, plusz a felesleges zsírtól megszabadulni. Nem szeretnék vastag lenni, inkább szálkás, még nőiesen vékony alkat.


Milyen gyakorlatokat tudnék itthon is csinálni barbell-el? (Nem csak egy izomcsoportra) A guggolás alapból kilőve, mert nem szeretnék nagyobb combokat.

Természetesen formásítani akarnám, de nem feltétlen szeretnék tömeget növelni. Így butaság elkezdeni a súlyos edzést?


2018. máj. 7. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tömeget növelni csak akkor tudsz, ha többet eszel huzamosabb ideig, 2-3 hónapig. Súlyzós edzéstől nem lesznek nagy izmaid, (még ha akarnád se)...
2018. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én speciel utálom a lábedzést, a lábam eleve nem érdekel, csak pálcika ne legyen, de az sose lesz, node azért odáig még én is eljutottam, hogy mindenre kell edzeni. Mondjuk ahhoz nem kell súlyzózni, hogy az embernek viszonylag izmos combjai legyenek, más sportoktól is nő (megfelelő evés mellett, persze). Ez nem baj. Ha nem akarsz maxra kigyúrt combokat (az az egy rész, ami szerintem eléggé nagy tud lenni naturálban, én se akarom azt), akkor ne eddz rá nagyon nagy súlyokkal. De azért eddz arra is.


Mi az, hogy formásítás? Én ezt mindig átfordítom izmosításra, ha nem az jön le, hogy fogyni akar az illető, nálad is ezt kell jelentse, írod is, hogy izmosodni szeretnél, szóval igenis tömegelni akarsz. Nincs olyan, hogy "formásítás", háj le vagy izom fel, ez a kettő van.

2018. máj. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked nőként izom tömeget növelni alapból nehéz. Nem kell félned, nem leszel NDK-s sportoló ő attól, hogy otthon edzel.
2018. máj. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!