Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elrontottam egy izom...

Ha elrontottam egy izom edzését a következő edzés végére berakjam újra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kezdő vagyok, és a hát edzése az pont egy olyan dolog amit elég nehéz kezdőként jól csinálni, próbáltam nagyon koncentrálni hogy hátból húzzam, többet is csináltam hogy érezzem már a hát izmom de semmi, egészen picit minimálisan érzem a hátamba, hogy történt némi munka. De míg pl egy mell edzés után 2 nappal le akar szakadni a mellem az izomláztól itt nem igazán. Érdemes lenne a következő edzés nap végére berakni hogy most hátha menne? Vagy hagyjam és ha újra hátra kerül sor akkor csináljam jól?
2018. máj. 11. 11:58
 1/2 palilaci ***** válasza:

Nem.

Az izomlaz pedig nem feltetele a fejlodesnek. Attol is izomlazad lesz ha 40x felemelsz egy literes flakont, megsem vagy izom vagy eronoveles szempontjabol elorebb.

Majd fokozatosan kialakul az agy-izom kapcsolat.

2018. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, köszönöm. Egyébként azóta kezd elő jönni némi izomlázszerű a hátamban is, ha nem is túl intenzíven de úgy látszik azért csak meg lettek azok az izmok terhelve.
2018. máj. 11. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!