Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem vagyok kezdő de több...

Ha nem vagyok kezdő de több év kihagyás után kezdem újra akkor mehet az osztott edzésterv?

Figyelt kérdés
Természetesen azért átmozgató jelleggel egy darabig, azaz nem rögtön első nap szakítom széjjel magam, hanem ésszel kisebb súlyokkal felkészülni a későbbi nagy terhelésekre.

2018. máj. 12. 15:05
 1/5 anonim válasza:
En eloszor sajat testsulyos gyakorlatokat csinalnek, majd full body workoutot. Utana fokuszalnek kulon kulon a testreszeimre. Sok sikert kivanok a regi (vagy annal jobb) formadhoz!😊 Miert kellett abbahagynod, ha szabad kerdeznem? Nem nehez ujra belevagni ebbe?
2018. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyire osztottra gondoltál?

A teljes testes szerintem is túlzás, de egy push, pull, legs vagy legalább egy alsótest/felsőtest szerintem fain. Nagyon ennél jobban viszont nincs értelme szétbontani még.

2018. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszadó, még 2012-2013 ig egy évet jártam edzeni aztán 18 lettem és az ultra olcsó bérlet lehetőségem megszűnt így úgy döntöttem abba hagyom, viszont nemrég 110kg ról lefogytam 79 re és úgy döntöttem minek álljak meg egy szép vékony testnél ha az lehet egy szép izmos test.



Második válaszadó. Régen ezt az edzést csináltam és nem volt gondom vele.

Mell bicepsz

Váll láb

Tricepsz hát


Azaz egy nagy izom mellé egy kisebb izom és heti 3x járok.

2018. máj. 12. 21:24
 4/5 anonim válasza:

Elso vagyok. Ertem, sok sikert

Vannak paros berletek is, nekem sok ismerosom ugy jar edzeni. Keress valakit te is magad melle es jobban kijottok mindketten

2018. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így is 2,5 órát eltökölök ott. :D Jó ebbe 40 perc aerob edzés is rájátszik, de ismerőssel még több lenne :D
2018. máj. 12. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!