Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyiket, , könnyebb'' nektek...

Melyiket, , könnyebb'' nektek edzeni az alábbiakból? A) mell B) hát C) tricepsz D) bicepsz E) váll. Melyik fejleszthető legnehezebben az alábbi 5 közül?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem könnyebb a hát,váll, nehezebb a mell.
2018. máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A labat tudom a legjobban edzeni, de ha innen kell valasztani akkor bicepsz es mell. Legnehezebben a mellem fejlodik.

Ha nem jol ertelmeztem a kerdeseket akkor bocsi.😃

2018. máj. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vállam oldalsó feje kivételével mindenre könnyen edzem, nincs köztük különbség. Max hangulatbeli. Úgy pedig változó, hogy bicpepsz (mert rövid) vagy mell (mert bitang vagyok benne) vagy hát (a genetikai méretei miatt)
2018. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tricepsz az semmi de végülis nem is edzes most rá,nekem lehnehezebben a váll fejleszthető na meg a hát.A mellem egész jól fejlődik :D
2018. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!