Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi időt érdemes edzeni?...

Mennyi időt érdemes edzeni? És mennyi pihenő ajánlott?

Figyelt kérdés
18/f saját testsúlyos (kivéve guggolás, bicepsz, alkar,)ezeket szoktam csinálni fekvőtámasz: széles 18 normális 18 diamond 18 emelt lábbal 18 utána felűlés 50 oldalazó felűlés 30 hasonfekve lábemelés 20 bicepsz 1 karos 13 kb 15 db alkar ugyanezzel 15 db vádli 15 kg tricepsz 60 db guggolás 15 kg 30 db ebből kb 2 kör, ami olyan 2-2,5 óra a pihenőtől függ ( elnézést hogy nem ismerem a szakkifejezéseket.

2018. máj. 13. 16:40
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
nem időre edzünk! 1 nap minimum kell pihenni
2018. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy szoktam hogy 1 nap pihenő 1 nap edzés, de sokan azt mondják hogy bőven elég 1 óra... és ebből következtettem arra hogy akkor valaki ezt mondja valaki azt... de meily az érdemes? dinamikusabb edzés 1 kör de nagyon kevés pihenőkkel vagy normális pihenőkkel gyakorlat/1 perc 2 kör?
2018. máj. 13. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Idő annyi idő legyen amennyi idő alatt megcsinálod az aznapi "feladatot". Nekem van hogy 40perces,van hogy másfél órás egy edzés,változó.
2018. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anna.love válasza:
Heti 4 n-5 nap ajànlott...kell a pihenès hogy az izmok regeneràlòdjanak..minimum 50 perc kell...
2018. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!