Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 6 hónapja kondizok és csak 1...

6 hónapja kondizok és csak 1 kg jött fel?

Figyelt kérdés
6 hónapja rendszeresen, heti 4-5 alkalommal járok edzeni. Szabályosan csinálom a gyakorlatokat. 72 kg voltam mikor elkezdtem most vagyok olyan 73,5 kg. Eszek normálisan napi 6-7-szer. Fehérje kb: 2/tskg, Ch: 3/tskg. Tehát 6 hónap alatt durván 1,5 kg jött fel. Ez lehetséges? Kicsit keveslem.. Sokan mondják, hogy látszik rajtam a változás, meg hát nagyobb súlyokkal is tudok dolgozni, de mégsem értem, hogy csak ennyi jött fel?! Világ életemben szálkás voltam azt hozzá teszem. Mi lehet az oka? Elképzelhető, hogy a rajtam lévő zsír alakult át izommá?

2018. máj. 13. 22:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy fehérjéből meg van a 3/tskg is.. edzés után mindig megy a fehérje, sőt lefekvés előtt is nyomok sovány túrót vagy cottage chese-t :)
2018. máj. 13. 22:13
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Keveset eszel. Mennyi a zsír? Azt nem írtad, de gondolom, kevés, úgyhogy az összkalória is.

Ismerek olyat, aki nem izmos, nem hájas, nem edz, de sokkal több ch-val tart súlyt, magas zsírbevitellel (ha átszámolom a plusz, 1g/ttkg fölötti zsírt ch-ba, 7g/ttkg ch). Ez egyéni.

A te szorzóiddal én is lassan fogyok, ha nem ülök egész nap, márpedig te csak izmosabb lehetsz nálam.


A zsír nem alakul át izommá, soha, semmiképp.

2018. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

magasság?


72nem olyan keves pl egy 170cm-s nek , hisz akk kb minden háj...,


vagyis ha tenyleg minden tokeletes akkor csak a zsirod helyere izom kerult, de az is lehet h tested keson reagalt(2-6 honap egy atlagosnak mire lesz fejlodes)(nem erre szulettel, vagy zsir helyere izom kerult) és aszem 6 honap utan ha van valtozas akk nincs gond, csak keson kezdodik minden vagyis elvileg midnen jo lesz ezutan

2018. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

2.es 8 utan ne nagyon egyel, tul nagy aranyban lesz belole zsir, 10 utan meg egyaltalan ne

nemtom h menyire igaz de lehet benne valami(bár lehet h a 30+éves korosztály számára jelentős-akik fogyni akarnak)

2018. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt, 178 cm vagyok. A cél nekem nem a fogyás ha félre értelmezhető olt. Hanem egyrészt szálkásan szeretnék izmosodni. Zsírt valóban nagyon keveset eszek, szinte semmit... lehet ez lehet a baj.
2018. máj. 13. 22:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, és 24 éves vagyok.
2018. máj. 13. 22:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nulla kajával nem csodálom.

Zsír legyen minimum testsúly*1, lehet *2 is. Szénhidrátból a duplája se sok. 3000-3500 kcalt próbáld elérni.

2018. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kötelező zsírminimum nem sok, nem baj, ha az kevés (szálkásító diétában is csak 0,5g/ttkg szokott lenni, tömegeléskor 1, de valószínűleg inkább praktikus okokból, a 0,5 is megadja a minimumot), csak akkor jóval több ch kell. De valamiből muszáj jönnie elég energiának, az edzés és a fehérje nem elég.
2018. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Őszintén a kcal-t sosem néztem, csak a fehérjét meg ch-t. Zsírból mit tudnátok ajánlani, hogy egyek? Pörkölt mogyoró napközben mondjuk napi 100g?
2018. máj. 13. 22:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Van egy olyan applikáció, hogy kalóriabázis, ott nagyon jól lehet nézegetni, hogy miben mennyi zsír van. (a fehérje és a szénhidrát mellett). Ha nem akarsz fogyni akkor érdemes kitölteni az ott a paramatéreidre javasolt mennyiséget.
2018. máj. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!