Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minden nap kéne edzenem, vagy...

Minden nap kéne edzenem, vagy kell szünetet is hadjak?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el az edzést, leginkább a felső testemre fókuszálok. A Nike Training appal edzek, fehérjét is szoktam inni edzés után. Ahhoz, hogy jó eredményt érjek el, minden nap kell edzenem, vagy kell szünetet is hagyni? Kikell hagyjak napokat?

2018. máj. 18. 20:33
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
nem kell minden nap... kell pihenni az izmoknak is
2018. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 palilaci ***** válasza:
75%

Ez a nyar mar eluszott bastya. Jovore majd osszejohet egy jobb forma, de nem ilyen bullshit appokkal meg edzes utani feherjevel, hanem normalis edzetervvel es etrenddel.

A helyedben kezdenem az alapokkal, a powerbuilder.hu -rol letoltheto ebook tokeletes egy kezdonek. Etrend, edzesterv, edzesprogramozas, mobilizacio, szintfelmeres, alapismeretek az ero es izomfejleszteshez.

2018. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1év alatt se fog összehozni egy jó formát,kivéve ha még most az elejénél 10tzs vagy az alatt van
2018. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még el se kezdted,de már kihagyod a "lábnapot" :D
2018. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

azert egy ev alatt normalis utemezett tomegelessel es egy 9-10hetes dietaval nem rossz format lehet elerni

ha jovo marciusig megy a tomegeles az kb 10honap az elejen ez kb 10kg izmot jelent.

ami utana egy laza dietaval szerintem mar elegge okes forma :):)

2018. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy egy év alatt szeretnék elérni bármi nagyot is. De azért köszönöm
2018. máj. 19. 08:34
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerinted 1 év után diétázni kéne az embernek? Nagy butaság lenne.
2018. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Miért lenne gáz 1 év után diétázni? :D
2018. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látom sokat nem értesz az edzéshez,de azért írogatod a butaságokat.
2018. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már így belém állsz akkor támaszd már alá, azt, hogy 1 év tömegelés után miért ne lehetne diétázni? ...
2018. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!