Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ez? Mit csinálook...

Miért van ez? Mit csinálook rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1 hónapja elkezdtem edzeni itthon. Csak bicepszre és tricepszre. Az első 3 hétben minden második nap edzettem. Ezen a héten minden nap. A negyedik héten keményebben. Az utolsó két héten semmi fejlődést nem láttam. Mit csinálok rosszul?

2018. máj. 19. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

:D most őszintén 1 hónap alatt mit vársz?

Amúgy is nem csak karra edzünk.. és ennyiszer nem kell edzeni a kart, nem tud regenerálódni, és a kaja is nagyon fontos,úgyhogy ezt gondolod át még1x

2018. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden 2. nap ugyanarra az izomra? Még haladói szinten is sok. És akkor írod, hogy még keményebben az utolsó héten. Ilyenkor fejlődsz is meg nem is. Túledzéskor nem növekednek az izmok (extrém túledzésnél még csökkenhetnek is). De még ha ez nem is lenne, akkor is nehéz progesszívan ugyanannyit fejlődni, főleg 1 hónap alatt. Illetve a bicepsz és tricepsz nem fejlődik megfelelően, ha a váll+mell nincs edzve mellettük, ezekhez pedig a hátat is edzeni kell. Csak bicepsz és tricepszre azok szoktak edzeni akik azzal vannak lemaradva, de nekik a fejlett mell/váll (hát) miatt ez könnyebben el is érhető, mint valaki akinek egyenlő szinten van minden. Javasolnám a váll, mell, hát edzésért is. De ha már itt tartunk a teljes test lenne a legjobb, mert akkor minden jól tud haladni, és a bicepsz meg tricepsz lassabb progesszivitása nem fog annyira kiakasztani, ha közben pl amíg edzed majd a lábad, még elég időt (2nap) is tudnának pihenni legalább egyszer egy héten.
2018. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Basszus :-DDDD
2018. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!