Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csirke rízs minden nap?

Csirke rízs minden nap?

Figyelt kérdés

Szóval eddig alig ettem rendesen,mivel diák vagyok,nincs keresetem,és a szüleim se olyan tehetősek,hogy minden nap külön csináljanak nekem kaját.

Viszont most nyáron elmegyek diákmunkára,és azt a pénzt,szeretném majd kajára fordítani.

A csirke-rízs kombinációtól lenne valamilyen bajom ha minden nap azt enném ?

Úgy jönnék ki a legolcsóbban.

Még így is ha ezt követem,akkor is csak 5-6 hónapig tudom tartani az étrendet,de legalább addig is jól ennék,nem egészségtelen kajákat.

16/f


2018. máj. 20. 12:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ehetsz tojást, az sem drága. Olyat is szoktam, hogy keverek lencsét, lilahagymát, olajbogyót, uborkát, paradicsomot szoktam rakni még bele vagy tonhalkonzervet vagy mozarellát esetleg füstölt sprotnit. Egy ilyen kijön ca 1200-1500 Ft-ból és kétszer tudok belőle enni.
2018. máj. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne beruháznod egy jó multivitaminra. Egyébként a túró az egyik legolcsóbb fehérjeforrás és nagyon sokrétűen felhasználható. Vacsira tökéletes megoldás a kazeintartalma miatt.
2018. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!