Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vállfájósok! Ti milyen gyakorl...

Vállfájósok! Ti milyen gyakorlatot csináltok vállra?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy ilyen-olyan fájós! Addig kell csinálni ameddig már nem fáj. Ugyan olyan gyakorlatokat és ugyanannyi ismétlésekkel kell edzeni mint bárki más...

Ilyen alapon és ha nem teszel ellene, te mindig egy visszamaradt fájós leszel.

2018. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. lehet h van benne valami, de nekem pl egy csomo gép vállam miatt nem jó és egy ketto meg oke, 1. sorban szabad sulyal edzek pont ezert, vagy koteles gép, ahol legerosebben kijon tárogatás, csak kotelell megy..


na szval én sokat salyat sulyoztam amíg elmult részlegesen-tárogatás még mindig.., de am ottmaradtam a calisthenics-nél, és ott ha jól csinálom nem fáj, ui valsz h azert fajt elejen mert nem volt benne annyi erő(h jol csinaljam de csinaltam..), vagy izuletek nemtom, és azota csak 1-2 gyakorlat nem megy


de am vállra rúd+súlyok és ugy még soha nem fájt max ropog ha valamit rontok, (igen néha még kondiban eddzek)


és az ritka h ha tényleg a tested nem jo hozza de akk sport doki

2018. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!