Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kell lenézni azt, aki...

Miért kell lenézni azt, aki pávázásból koxol?

Figyelt kérdés
Pedig, ha belegondolunk, több értelme van, mint a versenyzésnek. Élvezed a fiatal életed, igen, villogsz magaddal, nincs azzal semmi baj és hajtod a csajokat. Míg versenyzőként be van korlátozva az élete, és ha belegondolunk, nincs is sok értelme a versenyzésnek. Maga a testépítés gyönyörű, de versenyt csinálni belőle, nagyon unalmas és értelmetlen.

2018. máj. 23. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Ennyi erővel páváskodásnak mi értelme van?

Versenyzésnek az a értelme hogy megélhetsz belőle ha eljutsz olyan szintre.

2018. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Versenyzésből nem fogsz megélni, csak nagyon eredményes versenyzőként, és akkor sem beszélhetünk sok pénzről. Erre nem lehet alapozni.
2018. máj. 23. 18:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézek le senkit.

Csak ha már valaki használja ezeket az illegális szereket, akkor ne csapjon be másokat.

Úgy utálom mikor valaki 50-es karral, 10% vagy az alatti tzs-vel rakosgatja ki a képeket és odairja, hogy naturál.

2018. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A hazug embereket én is elítélem.
2018. máj. 23. 18:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Annak nincs értelme ha valaki elkezd páváskodásbol koxoolni 0 edzés tapasztalatal,múltal úgy hogy életében 1 alkalomal volt lent a teremben.Mi értelme?Nem is értik sokan miről szól ez asport táplálkozás,edzés stb aztán az az első kérdese hogy mit szidjek,mit szúrjak.Na ennek nincs értelme.Hogy ha valaki edz x éve és már elért egy olyan szintet ahonnan már nem vagy nehezen tud fejlődni azt mondom jólvan ő dolga.De 0 edzésmultal nincs értelme.Nem nézem én le csak ki röhögöm.
2018. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Mert ahhoz hogy csajozz felesleges a szteroid. Aki bejön a csajoknak az gyík testtel is be fog jönni nekik, aki meg balfa**z az akármekkorára kipattinthatja magát csak balfa**z marad, nem a bicepsz fogja eldönteni hogy ki viszi haza a csajt.


Naturálként is nagyon könnyen el lehet érni azt a szintet ami a csajok 95%-nál már az izmos kategóriába esik, ehhez nem kell magadba szúrni semmit.

Szóval marad az hogy a többi srácnak villogsz hogy te kigyúrtad magad és irigykednek rád. Biztos jó érzés ez is csak valakinek ennél azért több kell.


Tehát ha megfordítjuk amit te írtál, semmi értelme pávaságból koxolni.


De egyébként én nem nézem le őket, megértem ha valakinek büdös a munka.

2018. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
nekem nincs bajom az ilyennel
2018. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, higy 0 edzésmulttal koxoljon bárki is.
2018. máj. 23. 19:39
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Nőként azt kell mondanom, legtöbbünknek egyáltalán nem jönnek be a bodybuilder kinézetű férfiak.


Ezt az egész túlhajtott testépítősdit ti férfiak csak magatok miatt csináljátok, meg hogy egymással versenyezzetek. Vagy azért, mert testkép-zavarotok van, vagy egyéb önértékelési problémátok.


De nekünk lányoknak ez nem annyira jön be, mert nem tűnik természetesnek.


Ha a válaszom OFF volt, akkor bocsi.

2018. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem is Ronnie Coleman csúcsformájára gondolok, hanem ilyen szépfiús, Tóth Attila félére.
2018. máj. 23. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!