Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket ért már atrocitás...

Titeket ért már atrocitás amiatt mert izmosabbak vagytok mint az átlag vagy kinéznek emiatt titeket? Hogy kezelitek ezt?

Figyelt kérdés

Konkrétan ma ez történt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..


Es nem értem a moderátor melyik részét nem értette annak miért ebbe a kategóriában kérdezem...


2018. máj. 24. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezektől ennyi telik. Ha meg tudnám számolni mennyi kötött belém... Nevess rajta, mást nem tehetsz.
2018. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerencses vagy, hogy ennyire meg tudod orizni az onuralmad. Meg naturalban is lekevertem volna neki parat, egy komolyabb kura kozben meg csonttoresig nem allok meg. Persze ha nincs kamera vagy valami :) Egy ismerosomet pont par hete megtamadta egy kisebb cigany csapat ejszaka, azt hiszem 4en. Srac kb 175cm, 120kg, kidobokent dolgozik. Az egyik sracnak eltorte az allkapcsat, utana a tobbi elfutott.
2018. máj. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 palilaci ***** válasza:
100%

Igen, pont 2 hete szerveztünk a haveri társasággal egy kocsmatúrát. Eljöttünk a törzshelyünkről, átmentünk egy másik kocsmába, a Békebíróba. Aki nyíregyi, annak nem kell bemutatni a helyet: 14-16 évesek gyűjtőhelye, tipikus apuci fiai járnak oda és a pelyhedző kuki miatt állandóan balhé van. Be se mentünk, de már egy nagyobb csoport belénk állt, amit haverom nem hagyott és már egyből fordult is ki a taknyokhoz. Mint kiderült, nem vele volt bajuk, hanem velem, mert nagyképű vagyok. Nem reagáltam rájuk semmit, ego miatt én nem verekszem néhány elkényesztetett kispötsel. Ha megtámadtak volna, ami nálam kimerül a felszólítás utáni meglökésben, akkor cselekszem. Szerencsére erre nem került sor.

Viszont márciusban is voltam a fent említett helyen, épp kint dumálgattunk, erre véletlenül levállaltam egy cigánykölyköt. Természetesen elnézést kértem, mire a tesókkal egyből belémállt. Jött a szokásos szájalás, thai boxolok duma. Mivel jó a beszélőkém, nem lett baj, de utána végig mutogattak. Aztán vissza bementem, levettem a kabátomat, épp indultam a mosdóba, erre szembejöttek velem. Megláttak, ilyedt arccal szétszéledtek, aztán mondták, hogy boccs tesó tesó kérsz valamit? Elférsz?

Mondom srácok, az előbb megakartatok verni :D

Erre: Hát ők engem biztos nem, vagy valamit félreérthettem :D

Pedig nem vagyok egy nagy állat, mégis beszartak.

Véleményem szerint a komplexusos idióták sportja ez a "belekötök a nagyobb-ba" forma. Akik szarul érzik magukat attól, hogy jobb az ember náluk, mondjuk testileg, és bizonyítani akarnak. A primitívek meg verekednek is. Aki tényleg tökös gyerek, annak nincs mit bizonyítani. Önvédelmen kívűl, pedig nem szabad verekedni. Nagyon durva dolgokat lehet egy másik emberrel művelni néhány pillanat alatt, úgy, hogy lehet kerekesszékben végzi. Senki nem akar gondolom másokat megnyomorítani, egy jelentéktelen szóváltás miatt.

2018. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerem Nyíregyházát oda való a barátnőm. De ez Kisvárdán történt. Itt még rosszabbak is a cigányok... Ha megütöm ezt a kis fiút, tuti rám riasztja az egész telepet a haverja.
2018. máj. 25. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Altalaban csak szemezgetni probalnak az alja.. de volt mar hogy beugattak, es konnyebben megtalalnak, mint azokat a haverjaimat, akik nem edzenek semmit.

Nyiregyrol ne beszeljunk. Ezek a korzotol kezdve a buszallomasig mindenhol csoportokba allnak es cigit keregetnek meg teszik veszik magukat. Primitiv fergek, akik falkastol tudnak csak eroskodni. Ha mar tobben vagyunk mi is, akkor persze tartjak a szajukat.

2018. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi hasonlo pedig pecsen meszesen lakom :):)
2018. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére Budapest elég nagy város, sok féle ember van itt, emiatt senkit nem néznek ki.
2018. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!