Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A powerbuilderes erőemelő...

A powerbuilderes erőemelő csapat tagjai mind naturálok?

Figyelt kérdés
Többször is kiemelte Wittmann Zsolt a blogján és a videóiban, hogy nem támogatják a doppinghasználatot. De némely atlétáik nagyon durva súlyokat mozgatnak meg. Komolyan lehetséges ez naturálon is?

2018. máj. 25. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira kovetem nyomon de gondolom ott sem mindenki.
2018. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És a versenyeken sincs valami doppingszűrő vizsgálat? Bárki indulhat erőemelő versenyeken?
2018. máj. 25. 13:24
 3/10 palilaci ***** válasza:
100%
Szerintem javarészt azok.
2018. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szóval nem mind? Ha valaki tegyük fel használ illegális teljesítményfokozókat, attól még ugyan úgy lehet a csapatuk tagja?
2018. máj. 25. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ki nem derül. Rengeteg kamugép van... lásd "lifetime" natural testépítők akik tele vannak mint a déli busz.
2018. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Wittman Zsoltot ismerem, ő naturál, azt tudom. Látom a teremben edzeni sokat, értelmesen csinálja, rendesen. A többiekről nem tudok nyilatkozni.
2018. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Kb 200$ egy doppingszures egy fonek, szerinted az 5-10ezres nevezesi dijaknak mibol fizetnek ezt? Egyaltalan nincs ellenorzes. Van olyan eroemelo verseny, ami direkt natural, ott veletlenszeruen kivalasztanak par embert es ott is csak azokat ellenorzik. De sokkal dragabb. Ha pedig nem naturalban akarsz vizsgalatot, akkor ki kell fizetned.
2018. máj. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Wittmann Zsolt tudom, hogy naturál, de ismerek olyan versenyzőjüket, aki nem az (vagyis régebben tuti nem volt). Meg hogy van ez? Ha valaki felépít kokszszal egy jó fizikumot, majd 1-2 évik kihagyja az edzést és a helyes táplálkozást, akkor már újra naturálnak mondhatja magát?
2018. máj. 26. 16:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, legyetek már tisztában azzal, hogy ha valaki akár egyszer is szúrta magát már SOHA nem lehet natural max üres
2018. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A nemet természetesen nem a főkérdésre értettem, hanem arra, "hogyha valaki koxol és 1-2 évig tiszta, akkor natural"-ra
2018. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!