Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyes katonáknak hogy lehet...

Egyes katonáknak hogy lehet kíváló fizikumuk kiképzés alatt?

Figyelt kérdés

Én nem értem. Egy 10 hónapos kiképzés során a katonák azt eszik, amit adnak nekik, akkor, amikor adják nekik és az étkezésre - ami gyakorlatilag hulladék ételekből áll -, van 5 percük.


Mégis olyan izomzatuk van és olyan fittek, hogy nem tudom elképzelni hogy maradnak ilyenek.



2018. jún. 1. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon egyszerű. A futás, illetve egyéb állóképességi sportokhoz nem szükséges a kaja. Az egyetlen sport, amit lehet űzni éhgyomorra az a futás. Bicikliről leesnél, a medencébe belefulladnál, a rúd rajtad maradna, a szikláról leszédülnél. Futni viszont simán lehet. Ez tapasztalat, illetve tény is.

A katonáknak böszme jó az állóképességük. Úgy ahogy a military vagy a spartan race fel van építve, a terhelés jelentős része a robbanékonyság és az állóképesség, némi ügyességgel és fizikai akadályokkal megtűzdelve. Azonban a hangsúly az előbbieken van.

A sz*r kajáról pedig, nem testépítőknek készülnek. Viszont aki elkezd edzeni azok többsége is "sza*" kaján van, mégis fejlődik. Egy ideig. A katonáknak nem céljuk a hatalmas hipertrófia, úgy ahogy a különféle állóképességi sportot űzőknek sem. A franc akarja cipelni a felesleges kilókat.

2018. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igaz, köszönöm a választ.
2018. jún. 1. 09:38
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
89%
genetika de sok katona koxol meg terembe jár helyesen étkezik
2018. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos kiképzés, hulladék kaja 5 perc alatt? Láttál már egyáltalán valaha katonát? Honnan veszed ezeket a marhaságokat?
2018. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alapkiképzés 2 és fél hónapos volt nekünk az Altiszti Akadémián. A kaja szr volt és kevés, de nem szenvedtünk azért annyira az éhségtől, mint azt sokan elképzelik.

Ez a katonalét velejárója :)

2018. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Úgy tudom, hogy jó fizikumod csak akkor lehet ha eszed a csirkerizset két óránként, meg iszod edzés után a vitargót!4
2018. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

#6 os! Ne viccelj már! Bcaat hol marad? Esti kazein? Bedurranás fokozó?


Ezek nélkül összeesel aztán olyan tesded lesz mint a dzsusztim bíbernek.

2018. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Meg úgy tudom, hogy 12 órát kell aludni. És nem szabad rámenni nagy súlyra, ha nagy súlyra mész, átveszik a munkát más izmok. Pl. nagysúllyal nyomsz fekve és nem a melled fog dolgozni, hanem a tricepszed. A tricepszedet meg nem akarod növelni, csak a melledet. Logikus. 10 kilós súllyal kell 10 másodperces negatív szakaszt végezni életed végéig, a lényeg, hogy ÉREZD az izomot!
2018. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Aranyapám, az én időmben nem voltak szteroidok, táplálékkiegészítők, hormonpótlók, meg a tököm tudja, mik. Ettük a menzai kosztot, de aki akart, olyan izmokat fejlesztett, hogy ihaj. VALÓDI izmokat! De megnézhetted a parasztlegényeket is. Nem jártak konditerembe, azt ették, ami éppen jutott, de igen kemény fizikummal rendelkeztek.
2018. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%

#9

Köszi a hasznos hozzászólást. Főleg a valódi izmos rész tetszett. Mesélj kérlek, milyen a nem valódi izom?

2018. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!