Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

A bikram jóga jó fogyásra?

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__934..

Ezt a kérdést is én raktam ki. Ott részletesebben leírtam mi a problémám.

Az én helyzetemben jó lenne a bikram jóga és mondjuk egy kicsi futás? Majd 2-3 hét mulva vissza menni a konditerembe?

Mert fizikailag nagyon gyenge vagyok most.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, edzés, testépítés, sport, mozgás, jóga, bikrám

2018. jún. 11. 16:52  Privát üzenet  

A válasz
Csak ha mellette kialakítasz egy egészséges étrendet is. Diéta és normális tápanyagok nélkül nincs fogyás.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. jún. 11. 17:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bikram jóga. Futok, nagyon bemerevedtem, elkezdtem a bikram jógát. Mennyi idő (heti 2-3 gyakorlással számolva), hogy az ember hajlékonyabbá váljon? Tényleg lehetséges tök...
Mi az a Bikram jóga? Hol lehet ilyet tanulni, azaz muszáj eljárni valahova, otthon nem lehet? Mi haszna van?
Hol találhatóak Budapesten Bikram jóga stúdiók?
A bikram jóga mennyire hatásos mozgásforma? Valóban fogyaszt / izmosít, amennyiben rendszeresen űzik?
Mennyit keres egy bikram jóga oktató?
Debrecenen belül tartanak valahol hot/bikram jógát, vagy agni jógát? Köszönöm előre is!

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!