Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék tömegelni ehhez...

Szeretnék tömegelni ehhez kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 173cm és 60-62kgm eléggé szálkás alkat szeretnék úgy 65-70 kgm között lenni, viszont nem szeretnék sem kreatint sem pedig tömegnövelőt használni de ha veszek fehérjét és szénhidrátot akkor mi az az étrend amivel garantáltan hízni tudnék? Jártam kondiba egy fél évet heti 3 alkalommal minden edzés után jó sok túrót zabáltam meg próbáltam kiegészíteni az étrendem minél fehérjedúsabb kajával de nem volt minden nap olyan kaja szóval arra gondoltam hogy fehérje+ szénhidrát kombo melle tudna valaki irni egy jó kis étrendet? A szorgalmammal nincs probléma de a tömegnövelésben még nincs tapasztalatom?

2018. jún. 17. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg van valami módszere annak hogy minél nagyobb legyen az étvágyam? Mert szokott azzal bajom lenni hogy nem eszek annyit amennyit illene néha úgy érzem hogy a szemem többet kíván mint amennyit a gyomrom és ez bosszant
2018. jún. 17. 15:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Sárga kapszula, powerbuilder, ingyenes, letölthető ebookok.

Benne van minden. Hidd el, hogy jobban jársz ha te magad jársz utána mint ha itt kapsz "segítséget".

2018. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jól írja előző! Ha nem szeretsz olvasni, akkor csak a tömegnövelés részét olvasd el a könyvnek.

[link]

2018. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Étvágyra b12 vitamin,vagy béres csepp
2018. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. jún. 17. 20:01
 6/7 Szergej55 ***** válasza:
Teljesen felesleges tízezreket kiadnod táplálékkiegészítőkre. Egyrészt gyanítom, nem vagy könnyen hízó, a másik meg, hogy hiába eszik valaki szarásig fehérjét, az még mindig csak egy makronutriens a három közül, amik összesen adják ki a növekedéshez szükséges kalóriatöbbletet. Sokat kell enned, kész. Ha nem megy, akkor hozzá kell edzened a gyomrodat és az emésztésedet azzal, hogy folyamatosan egyre több és több ételt fogyasztasz el egy alkalommal. Kellemetlen, de valamit valamiért.
2018. jún. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így van tényleg. Én kezdetben egy 100gramm csirkét 100gramm rizzsel kb fél óràig ettem. Mostmar kb 5 perc max.
2018. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!