Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék izmosabb és...

Hogyan tudnék izmosabb és szálkásabb lenni?

Figyelt kérdés
4 éve kondizok, de igazából van egy kis karom de csak ilyen "van oszt kész" Nem szálkás annyira, nem akarok nagy súllyal edzeni, 70kg vagyok és 167cm magas, nekem ennyi elég is de szeretnék szálkás lenni. Mit tanácsoltok, hogy edzek a súlyokkal? Kis súly nagyobb ismétléssel? Kerestem neten, de csak azt irták h a kis súly arra jó hogy tápanyaggal szivjam fel magam a nagyobb súlyok előtt.

2018. jún. 18. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Diéta?
2018. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dietazni kell. Nincs olysn hogy szalkasito edzes.
2018. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és akkor mi a fenét csináltál te 4 évig? hagyjad inkább az egészet jobban jársz!
2018. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jobb kamu kérdést találj ki, az az 1. Lépés.

A 3. a profit.

2018. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem kamu a kérdés.... mivel diák voltam egészen eddig nem tudtam magamnak diétás étrendet csinálni 0 ft-ból... Szóval ettem a paprikás krumplit meg a pörit oszt edzettem ennyi ettől még nem vagyok szarabb senkinél és nem is fogom abba hagyni ahogy a 3. irta. De akkor elkezdek diétázni, remélem lesz javulás :)

2018. jún. 19. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!