Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van a 2-3 órás...

Mi értelme van a 2-3 órás edzéseknek?

Figyelt kérdés

Heti 3-4 alkalommal 2-3 órákat edzeni az nem káros?

Én úgy látom 1 óránál többet semmiképpen sem szabad.Annáé hosszabb,nagyobb terhelés esetén csak a kortizol szint emelkedi az egekbe.

Milyen edzést csinálhata az,aki 2-3 órás súlyzó edzéstől nem fárad ki és ezt 4 napig nyomja?


2018. jún. 26. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én Texas Methodban nyomom, tehát heti három edzésem van:

H: Volumen

Sz: Light

P: Intenzitás

És a hétfői nap gyakran 3, akár 3 és fél órásra sikeredik, ennek ellenére rendesen fejlődök.

Annak valóban nincs értelme, hogy heti 3-4szer tesszük meg ezt, de 1 db 2-3 órás edzést ne írj le, mert annak akár több hatása is lehet, mint az alap 1-2 órásnak

2018. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pl nekem maga a guggolás letudása fél-háromnegyed óra és akkor hol a többi, meg a bemelegítés nyújtás...gyorsan kijön 2,5 óra
2018. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Pl. az icf 5x5, ha már kicsit nagyobb súlyokkal dolgozol, akkor simán van 3 óra, nyújtással, bemelegítéssel együtt.

Még is fejlődnek vele az emberek és a mai napig sokan azt ajánlgatják.

2018. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Már a bemelegítés fel óra.Nagy súlyokat használok,ezért sokat kell pihenni a sorozatok közt
2018. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Naturalban nincs ertelme a porgos, pumpalgatos, szuperszettes edzeseknek. Guggolni, felhuzni, evezni, mellrol nyomni kell nagy sulyokkal, ami 2 orat siman igenybe vesz.
2018. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Heti 5x 2-2.5 orat edzettem mindig is, verseny elott gyakran 3 (naturalban is).

Eleve egy guggolasban felmenni pl 280-ig 7 sorozat, ami boven 30-40 perc, es meg csak bemelegites volt.

2018. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Edztésterv függő. Az idő nem számít semmit.
2018. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Meg lehet nézni, hogy akik egy óra alatt leedzenek azok hogy fejlődnek. :D
2018. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
1-1,5 évvel ezelőtt persze mikor írtam itt gyk-n, hogy én 2-3 órát edzek, azt írták rá többen is, hogy felesleges meg rossz, ellazáskodom az edzést és persze le is pontoztak. De én mégis fejlődök és most már többen embernek is kezd megjönni az esze.
2018. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8as ezt így kimered jelenteni? :D Egyik nap azt írjátok a másiknak hogy 1óra az edzésetek,máskor 2-3óra. Nem kell ezt méregetni basszátok meg. Semmi sem számít az idő. Lehet valaki 4 sorozat fekvenyomást lenyom 10perc alatt, valaki 20perc alatt, szünetek, felvezetés kérdése az egész.
2018. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!