Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kajánál a napi mennyiség...

A kajánál a napi mennyiség számít? Ha már délután 4 óráig bezárólag megvolt a napi mennyiség, akkor legközelebb csak holnap reggel kajáljak, vagy kell ma vacsora is?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, csak holnap.
2018. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem "kell", de én éhesen igenis ennék. Nem vagyok gép, bár az is igaz, hogy egy jól belőtt étrenden általában nem éhezem s a megfelelő időpontban eszem.

Ahogy neked működik, úgy kéne csinálnod. Én tudom, hogy általában jóllakott és energikus vagyok 20 óra böjt után, úgyhogy nem aggódom a vacsora kihagyása miatt, de aki tudja, hogy tönkremenne az éjszakája s 3-kor arra kelne, hogy éhes, az persze egyen.


A szervezetnek messze a napi összbevitel számít a legtöbbet, de az egyéni dolgokat is érdemes figyelembe venni.

2018. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!