Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert olyan rossz a rantott hus?

Miert olyan rossz a rantott hus?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a panirban van feherliszt ami hizlal, de igazibol eleg kis reszet teszi ki a rantott husnak a panir, nem? Tehat ugy osszessegeben, mivel feherjevel tele van, nem mondhatni rossz etelnek pl testepites celjabol, vagy ilyenek?! A masik meg a kebabnal a dürüm, vagy a tortilla wrap, az sem nagy oylan nagy “bűn” azert, vagy igen?!
2018. júl. 3. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Jó a rántott hús, én szeretem. Nálam mindig lecsúszik bár a panírozott kajákat nem bírja a gyomrom.

Utolsó te aztán nagyon okos lehetsz, jóformán te csak az olajat gyűlölöd azért írtál.

2018. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

Igen, igazad van, a százalékom tükrözi.

Fele oldal tele van olyan idiótákkal mint te és nekik nem adok választ, ezért csak 50 pár százalékon vagyok.

2018. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Egyáltalán nem rossz. Én diétakor is eszem rántotthús-t, úgy mentem le 7% tzs-ig.
2018. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor eszem rántotthúst, mert imádom, annyi, hogy olyankor nem eszek mellé köretet, csak párolt zöldséget, és nem olajban sütöm ki, hanem sütőben. Panírját pedig zablisztből csinálom és búzakorpából.
2018. júl. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 BlodDrunk ***** válasza:

Nem a panírral van a gond,hanem azzal,hogy beleraksz egy serpenyőbe 100ml kokuszzsírt pl és azt 5-6szelet hús fel is fogja szívni.


Szóval lesz 5 szelet rántott húsod aminek kcal értéke 1500kcal a sima natúr 300-400kcal helyett.


És ha ezt nem számolod bele a napi kajába nagyon gyorsan megszalad a zsír.

2018. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!