Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék és mennyi idő...

Hogyan lehetnék és mennyi idő alatt olyan testalkatú mint ez a brazil focista?

Figyelt kérdés

Thiago Silvara gondolok, egy magas velem 183 cm, csak amíg én 67 kg vagyok (ez inkább Neymar alkat) :D addig ő 79, persze én 20 vagyok csak, ő meg 33, azért ez is számít, én még kvázi gyerek vagyok testre. Gondolom rengeteg edzés van benne, de nekem ez a testalkat a vágyam, izmos, tekintélyparancsoló, de nem az a szteroidozott kidobó fíling, egy profi sportolóról beszélünk, aki ezzel a testalkattal gyors is a védők között, Mbappéval is partiban volt tavaly.


Milyen edzéseket végeznek ezek a focisták (Thiago Silva, David Luiz, Bonucci, Sergio Ramos, Hummels)?


[link]



2018. júl. 5. 02:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nehéz megérteni, hogy nincs olyan spéci edzés, amivel pont így néznél ki? Kezdj el edzeni (súlyzós edzés + kardió) és majd úgyis időben észre fogod venni, ha már elérted az ő szintjét.
2018. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy idióta a kérdező, most ezzel nem lehet mit tenni.
2018. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lol hat ahhoz hogy legyen egy 35os karod meg lapos hasad nem tudom mit kene edzeni. Ha mar nagyon a focistakrol okoskodsz, legalabb legyen a cel egy Ronaldo fizikum. Oke az se nagy de azon legalabb van egy icipici izom is.


Amugy total hulyegyerek vagy de tenyleg mar bocs. Jossz itt azzal a tudassal amit a palyan hasznal, es odairod, hogy ezzel lehetne rossz alkat? Ha annyira nagy szakerto vagy akkor gondolom tudod, hogy egy kozephatvednek elsosorban a helyezkedes, az utemerzek a fontos es a hatarozottsag. Akkor irhatnank azt is, hogy Leo Messinek mit tudom en hany szaz golja van, 4xes BL gyoztes, szerinted lehet rossz alkat? Na bumm. Es nem egy jo fizikum, ahogy a Thiago Silvae sem. Bocsi, osszetortuk a kis lelked :(

2018. júl. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez a manus nem tekintély parancsoló. Fogyatékosnak látszó arc, átlagos testalkattal. Semmi férfiasság.

Az egyetlen ami férfivá teszi a pénze.

Te inkább kondizzál, cucc nélkül sosem leszel túl izmos.

2018. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Retkes focisták
2018. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Biztos nincs 80kg ez a gyerek, akit linkeltél. Inkább 70
2018. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok 70, de kb. csont és bőr vagyok...
2018. júl. 7. 15:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Erről a gyerekről se mondani meg ruhában hogy edz
2018. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!