Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen súlymellényt érdemes...

Milyen súlymellényt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Az Xtrain 40 kilós mellényében gondolkozom, de még soha nem volt súlymellényem, szóval szívesen fogadom a tapasztalatokat ezzel a márkával, vagy bármelyik másikkal.


Azért ez jelenleg a jelölt, mert csak ebből találtam olyat, ami 40 kilós, és nem szeretném, ha 1-2 év múlva újat kellene venni, mert nem valami olcsó.



2018. júl. 7. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Xtrain! Amúgy is örök garancia van rá, szóval ha valami tönkremegy rajta visszaveszik, és megjavítják. Nekem a 15kg-os van, lassan több mint 1 éve használom, eddig semmi baja, jól bírja a munkát. Amellett magyar termék, kényelmes, és tartós darab, szerintem jó választás.
2018. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huh. Én is most rendeltem egy 20 kilósat. Jelenleg nincs is ennél nehezebb, de szerintem elég is az a legtöbbeknek. Én is körbenéztem, a 10-20 kilós tartományban, de inkább a 20 a jó, mert kivenni lehet belőle súlyt úgyis. Jó pár van a neten, Gymbeam-es, Gazo-s, stb. Az Xtrain az direkt súlymellényeket csinál. Jól is néznek ki, meg valahogy szimpibb az is, hogy magyar a termék. Az örök gari szerintem is egy jó dolog, bár sokan szerintem nem hiszem, hogy szeretik a javíttatási hercehurcát. Majd kiderül, hogy válik be, de előrelépést várok tőle mindenképpen.
2023. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Jelenleg úgy érzem, hogy a súlymellény nem volt jó vétel.

Az okai:

-Vékony alkatom miatt nem áll rajtam masszívan, mozog ide-oda.

-Nyáron meleg, nem lehet benne bírni az edzést.

-A vállánál kényelmetlen

-Hiába van rajtad, és elvileg nem áll nagyon ki, de mégis beleakadhat a súlyzó. És így nem úgy edzel, ahogy neked ideális.


Sajna ez egy ilyen tapasztalat volt.

2023. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!