Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 hét kihagyas (kondi)?

1 hét kihagyas (kondi)?

Figyelt kérdés

Epp tegnap lettem beteg 38fokos láz,

erőltessem az edzést vagy pihenjen?

látszani fog hogy kihagytam egy hetet?

Ettol féltem mindig is hogy beteg leszek egyszer és nem tudok lemenni.



2018. júl. 16. 06:37
 1/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Néha ki kell hagyni 1-2 hetet, hogy rendesen regenerálódjon minden.

Én ilyen nyaralások/betegséges után mindig erősebben térek vissza

2018. júl. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minimális józan paraszti ész azért jó lenne ha lenne. 38°C os lázasan erőltesd az edzést igen, persze, sok értelme lenne.
2018. júl. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eroben fogod erezni, kinezetben nem latszik. Nyugodtan hagyd ki, amig nem gyogyulsz meg.
2018. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem szabad ilyenkor eröltetni! Nyugodtan hagyjál ki 1 hetet! Étkezéseden ne változtass,ugyanúgy étkezz mint eddig! Látszatban nem lesz változás, erőbe igen, de hamar visszaszoksz majd!
2018. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlodDrunk ***** válasza:
Semmi változás nem lesz,enni próbálj normálisan ha tudsz,illetve jó sok c-vitamint 3-4g meg rengeteg vizet 4-5l nyomassál aztán gyorsan kimegy belőled.
2018. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ettol féltem mindig is hogy beteg leszek egyszer és nem tudok lemenni."

:D Butaság ilyen fanatikusan hozzáállni, és nem fogsz egy hét alatt összemenni, ne félj. :)

2018. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ertem akkor pihenek, köszönöm a valaszaitokat.

Ami azt illeti az étkezést sajnos dietaznom kell nem csak láz van vannak más problémák is szenhidratbol ugyan annyit eszek mint eddig csak nem rizsbol,zabbol viszem be, de szte ez lényegtelen.

2018. júl. 16. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!