Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdtem el edzeni. Ez jo...

Most kezdtem el edzeni. Ez jo étrend szamomra?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok, most fejeztem be a gimit es elhatároztam hogy elkezdek edzeni(regebben is sokszor nekiálltam de abbahagytam). Utanaolvastam csomo dolognak meg ismerosoket is kerdeztem es tobben is mondtak, illetve olvastam, hogy a kaja nagyon sokat szamit(70-80%). Szeretnek ra figyelni es ehhez kérnék tanácsokat.

Hányszor egyek es mit? Mert reggeli ebed vacsora oke de kozbe?

Reggelire muzlit vagy rantottat 5tojasbol eszek, esetleg valami mas? Nem akarok raunni. Ebédre is probalok minel tobb hust enni, csak hat ugye az nem ket forint(mondjuk csirket szivesen eszek barmikor, de nem ket forint) vacsira ötletem sincs. Tippek? Nap közbe egy yoghurt vagy egy alma vagy ilyesmi, ket kajalas koze megvalami?

Egyebkent 190cm es 85kilo vagyok, magas es vekony, de azert izmos is, regebben vizilabdaztam. Ja es elsősorban izmot szeretnek növelni, szo se rola hogy schwarzi, csak ilyen normális, arányos(remélem ertheto😄) heti 3szor járok egyebkent, figyelve arra, hogy azok az izmok amiknek pihenniuk kell 72orat azok pihenni tudjanak. Nah ennyi, elore is köszi a válaszokat. (Tudom hogy sokadik ilyen kerdes, de egy ember se ugyanolyan ☺)



2018. júl. 18. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

ez a skatuja efektus amikor kimondott etrendhez vagy kotve nem fog eredmenyre vezetni

ha meg van a megfelelo makro arany akkor mar konnyen lehet alkalmazni megfelelo eteleket

2018. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért 85 kg testsúllyal be kell ruházni egy tömegnövelős étrendre. Rakd össze magad az étrendet, ezt olvasd el ezek az alapok : [link] Csirkemell, tojás, túró, fehérjepor, rizs, zabpehely stb..Fehérjéből fogyassz egy nap 170grammot, szénhidrátból max 425 grammot. Zsírből 85 grammot max. Fehérlisztes eteleket és a cuktosakat zárd ki az étrendedből.
2018. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!