Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyár elején kezdtem edzeni....

Nyár elején kezdtem edzeni. Véleményeteket szeretném kérni, mit hogy csináljak a továbbiakban?

Figyelt kérdés

65kg voltam, mikor elkezdtem edzeni, nyár elején. Normálisan összeállított minőségi étrendem van, plusz fehérjét szedek.

Most 70-71kg vagyok. Ment le némi zsír, jött fel némi izom.

Van rólam egy előtte-utána kép, ezeken elég sok változás van, és meg jött a kedvem a kemény folytatáshoz, mit gondoltok, javasoltok? Szeretnék igazán kemény lenni!


Csatoltam 2 képet is nektek, hogy lássátok a változást.


Edzés elkezdése előtt:

[link]


Ma:

[link]



2018. aug. 4. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg működik a jelenlegi étrended és edzésterved,addig folytasd ugyanúgy. Később valszeg picivel több ch és fehérje fog kelleni,ahogy nő a tomeged. Télig még 4-5 kiló minőségi tömeg feljohet,sok sikert!
2018. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Januári kérdésednél még ilyen voltál, nyárig leszálkásítottál?

Egyébként két hónap alatt elég jó eredmény, folytasd addig amíg lehet, addig ne változtass amíg jó minden.

Később eldöntöd mennyire komolyan érdekel ez a sport, addig némi tápkiegen, és jó étrenden kívül más nem kell. Ja és írtad a fehérjét mint kieg, egy multivitamint minimum szedj, ha eddig nem tetted.

2018. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elkezdtem edzeni februárban, aztán rá 2 hétre kihúzták a fogam, begyulladt, alig tudtam enni, akkor lefogytam 5-6kg-ot. Aztán Júniusban vett rá a lélek hogy elkezdjek edzeni ismét 😁 de már nincs megállás! Köszönom a válaszokat. Minden tanácsot megfogadok, ami közelebb visz a célhoz! 😁😁
2018. aug. 4. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt ti bekajáljátok?

Nezzetek mar a masodik kepet az a kar bevan vastagítva ps-al 🤣🤣🤣

Csak ott nezzetek a szin telitettseget. Jesus

2018. aug. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!