Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akkor is fejlődik a izmom ha...

Akkor is fejlődik a izmom ha csak 6-7 órát aludtam?

Figyelt kérdés

Illetve mivan ha félálomban alszom 2 órát akkor is fejlődik?

Igazából akkor is fejlődik ha csak fekszem mozdulatlanul és elég a 6-7-8 óra alvás vagy akár néha a 6 óra is?



2018. aug. 7. 08:30
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
Persze én inszomniás vagyok még is izmos vagyok
2018. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Változó hogy kinek mennyi az elég, ha látod magadon hogy fejlődsz és nem érzed hogy szükséged lenne többre, akkor neked elég kevesebb alvás. Ha ébren fekszel mozdulatlanul az nem számít úgy mintha aludnál, a test alvás közben regenerálódik a legjobban.
2018. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, kevesebbtől is tud fejlődni az izmod, ez inkább csak arról szól hogy mennyi alvás mellett tudod maximalizálni az izomnövekedést.
2018. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igy van, 8nal a maximalis, de ha 6-7 orat alszol sem lesz szemmel lathato kulonbseg. A novekedesi hormon szintje ugyis az elso 3-5 oraban magas.
2018. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Akkor is Koslayer, ha 13 éve lassan már hajnal 3-5 óra között fekszik az ember és dél körül kel fel? Vagy ez csak az éjszakai, teljes sötétben és csedben történő alvásra érvényes?
2018. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden mely alvasra vonatkozik, tehat nem csukott szemmel pihengetes, hanem rendes alvas. Mindegy mikor fekszel le, az alvas az alvas. 13 ev utan amugy is hozzaszokott mar a szervezeted, igy nem lehet gond ebbol.
2018. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akkor rendben, köszönöm a megnyugtató válaszod! Viszont amit nem értek még 8 óra alvás után is miért kelek fel lassan 5 éve fáradtabban, mint ahogy lefeküdtem? Mi lehet ennek az oka?
2018. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!