Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha az ember rossz lelki...

Ha az ember rossz lelki állapotban van attól még összetud hozni egy átlagos fizikumot minimum?

Figyelt kérdés
Én depressziós vagyok és semmi kedvem nincs élni se. De szeretnek edzeni. Kondiba nem tudok járni mert itt vagyok az isten háta mögött se jogsim se autóm se semmim nincs. Sulyzoim nincsenek illetve vannak ilyen 2 kg osak de az szart se er gondolom. A lelki állapotom szar. Igy lehetséges?? 26F

2018. aug. 11. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, saját testsúlyos edzéssel próbálkozz. Az élethez majd megjön a kedved, megtalál a szerelem :D. Amúgy biztos van valami kitörési lehetőség, ha ennyire zavar, hogy ilyen apró, jelentéktelen vagy, és hogy nincs semmid.
2018. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes beszerezni két egykezes 10-15 kgs sulyzót max 10k ft azzal meg saját testsúlyos edzéssel már el lehet kezdeni
2018. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

--gömb--


Lehetséges.

2018. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

depisekre elég jó hatással szokott lenni a tribulus vagy a dhea,azzal is tegyél egy próbát.

meg a fegyencedzés ha saját testsúllyal akarod.

és igen lehetséges ha rendszeres és van progresszió is.

2018. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!