Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy és miben ajánlott tárolni...

Hogy és miben ajánlott tárolni a bekevert HCG-t?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig annyit keverek be amennyi kell, de elvileg bac vízzel jobban lehet tárolni, hűtőben
2018. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bac víz hol szerezhető be gyorsan? Felbontás után az ampullákat hogy tárolod, hogy sterilek maradjanak? Ráteszel egy alufóliát, vagy mi? :)
2018. aug. 18. 08:23
 3/8 anonim ***** válasza:

:D nem tudom, dílertől tuti :D

Ja sima fólia

2018. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajat oldoszerben kb 8-10 napig, bac.vizben 14-16 napig jo, utana kuka. Felbontas utan hutoben kell tarolni a bekevertet es a sima port is.

Egyebkent nem tudom, hogy keversz be annyit amennyi kell, amikor 0.5g az egesz por. Aki azt elosztja szemmel egyenlo reszekre azt megtapsolom. Szazados merleggel pedig elveszik a sterilitas :)

2018. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha egy új tűvel és fecskendővel felszívom, abban maradhat tárolásra 5 napig frigóban nem?
2018. aug. 18. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig merlegezem :D eddig nem volt baj belole
2018. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fecsiben is lehet tarolni.

Egy ismerosom pl soha nem hasznalt fertotlenito sprayt szuri elott. Neki sem volt eddig semmi baj, aztan 2 hete vagtak fel a segget 5cm melyen.

2018. aug. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaaaa értem :) megfogadom a tanácsod, köszi
2018. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!