Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha az izmot megszeretném...

Ha az izmot megszeretném tartani ( illetve növelni), de a zsírból veszíteni, akkor köreteket se egyek a húshoz? (burgonya, rizs stb). Sima zöldségsalátával ajánlott enni?

Figyelt kérdés
99%-ban inkább hasábbburgonyával (esetleg tört), illetve rizzsel eszem a húst. De szeretnék zsírt is veszíteni, akkor váltsak zöldségköretre? (Péksüteményt, tésztát alapból nem eszek, de még nem veszítek elég zsírt, szóval továbbgondolkodtam..várok válaszokat, tanácsokat, köszi!
2018. máj. 6. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kalora minuszba vagy tokmindegy hogy mivel akkor fogysz, tartasd a feherjet 1,7-2g ttkg azt ennyi
2018. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pontosan így csinálom,fehérjéből figyelek,hogy minden nap meg legyen a 1.5 / testsúlykilogramm,mellé meg meg 1-2 kiló nyers illetve párolt zöldség . Sok halat eszek,azzal sok viszonylag sok zsír is jön .

Nekem ez így nagyon kényelmes,nem éhezek ,de jön elég kalória. Ha túl kevés lencsét/csicseriborsót /zöldborsót/vörösbabot ,ilyesmit eszek még .

Megy le a zsír szépen,izomban nem tudom fejlődök e ,mert eddig háj volt rajta ,de hogy nem veszítem az 100% .

Szerintem jó módszer, csak nem árt odafigyelni a kalóriákra ,nehogy túl kevés legyen . A zöldségsalátáról ilyen tipikus jégsali-uborka-paradicsom kombináció jut eszembe,ami tök jó ,én is eszem csak alig van benne valami ,ezért nekem könnyebb ha eszek hüvelyeseket is ,meg zsírosabb dolgokat .

2018. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mi ez a 1.7-2


meg ez az 1.5/testsúlykg


valamit lehet számolni?

2018. máj. 6. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!