Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
A karom mérete 37cm,bicepsz és tricepsz edzes közbe kemény a kezem de edzés után 2 órával már puhab és szintén 37cm.Mit csinálok rosszul?Ezt azért kérdezem mert olvastam valahol,h valakinek 37cm karja van edzés után pedig 39cm.

2018. aug. 20. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert edzés közben bedurran a karod, azért érzed keménynek, és valószínű a mérete is nagyobb.

Nekem is bedurran a bicepsz-tricepsz ha megedzem, de sosem mértem edzés után így nem tudom mekkora szokott lenni. Pihent állapotban 38-as, bedurranva egy centivel biztos nagyobb. De az senkinek nem marad úgy edzes után sokáig. Hisz akkor edzenék 10 alkalommal és nőne 10-15 centit? Jó lenne, de ez nem ilyen egyszerű azért.

2018. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!