Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen egy jó naturál edzésterv?

Milyen egy jó naturál edzésterv?

Figyelt kérdés
1 éve edzek, 17F
2018. aug. 25. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapgyakorlatokra építsen. Legyen benne volumen és progresszió is. Kisebb izomcsoportokra mehet a magasabb ismétléses izolációs gyakorlatok.
2018. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felosztás?
2018. aug. 25. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi válik be én heti 2-3x teljes testet nyomok fel eve edzek komolyabban
2018. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felosztás pl.trljes test,ahogy írtak is, aztán ha bontod,akkor jó még az alsó test-felső test bontás,heti 3 vagy 4 napban, aztán Phul terv, PPL, vagy éppen a teljes osztott. Utóbbit még nem próbáltam.
2018. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felosztás kvamindegy, csak pihenjen az adott izom 4 napot kb.. alapgyakorlatok pár kiegészítő gyykorlattal, 5-7 ismétlés minél nagyobb súllyal.
2018. aug. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én heti 4-szer edzek

Hétfő alapgyakorlatok (guggolás, fekvenyomás, felhúzás)

Kedd hát + kar (csigás lehúzás, húzódzkodás, kalapács bicepsz-csigás letolás tricepsz szett, rudas evezés, francia rudas bicepsz+valami tricepsz szett)

CSütörtök ismét a 3 alapgyakszi

Péntek kar+váll+valami kiegészítő hátgyakorlat


De én is csak kb 1 éve edzek.

2018. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan amilyenben súlyokat is használsz, mert 17 év lifetime naturál edzés után bizton mondhatom, hogy a mai fitness trend a "kis súlyokkal pumpáljuk fel az izmot" stílus kb. semmit sem ér naturálon... Mármint komolyabb izomtömeget nem lehet építeni vele... Persze "sovány szálkás" forma az hozható.
2019. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!