Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gólyatáborban étrend?

Gólyatáborban étrend?

Figyelt kérdés

Holnap megyek 4 napos gt-ba, és hogy oldjam meg a kaját? Lesz napi 3x étkezés, nemtudom milyen választék lesz. Kimenni a tábor területéről tilos.. Viszek magammal pár megoldható kaját, ami nem romlandó denem tufok abból fedezni 3 napot. Ti hogy oldanátok meg?

Kszi



2018. aug. 25. 15:08
1 2
 1/16 Szergej55 ***** válasza:
70%
Most komolyan, Mr. Olympiára készülsz, hogy néhány napig sem szakadhat meg a tökéletes táplálkozás? Ne már.
2018. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, de köszi a meglátást
2018. aug. 25. 15:17
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Miért, versenyre készülsz ? Ha ennyire zavar ez akkor ne menj el. Hobbisportolóként amúgy meg felesleges ennyire rákattanni. Legyen meg az izomzat fenntartásához 1g*ttkg mennyiségű fehérje, kis ch és kész. Különben van tonhalkonzerv, fehérjepor stb..
2018. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Halkonzerv és szokásos papírdobozos zabpehely. Egy halkonzerv kb. egy étkezésre való fehérje, egy fél kilós zabpehely kb. 4-5 étkezésre való szénhidrát. Ennél jobb nincs.
2018. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ha jelzed hogy valamilyen étkezéssel kapcsolatos gondjaid vannak pl laktóz, glutén stb..azt figyelembe veszik. Nem olyan gázok a kaják a táborba hidd el, de ha úgy van ahogy írtad nem romlandóakat vihetsz. Pl keksz, sós rágcsa stb.
2018. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy tilos kimenni? Milyen alapon tiltják ezt meg egy felnőtt embernek? Gondolom felsőoktatásról van szó, akkor meg ott mindenki nagykorú, mit képzelnek? Mi ez munkatábor???
2018. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6:

Amúgy ez tényleg elég fura. Nálunk nem az, hogy állandó ki-be járkálás volt, mert egy olyan helyre volt szervezve, amit kb. senki nem ismert, de gyalog 15 percre volt tőlünk a helyi Auchan és megvolt az az időszak minden nap, amikor el lehetett menni egyedül vagy csoportban, vagy ahogy akartál oda bevásárolni.

2018. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
En ezert nem mentem gt-be, mert nagyon ra voltam kattanva a kajara. Egyaltalan nem bantam meg, de Te lehet, hogy banni fogod kesobb, ha ezen kattogsz 4 napig. Vigyel par zero bart(vagy hasonlo szeletet), zabpelyhet, tonhalkonzerveket es kesz. Anno osztalykirandulasokon megettem napi 5-6 konzervet, meg vittem shakert es feherjet. Neha meg edzettem is😂😂
2018. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak nem versenyre készülsz, az a pár nap SEMMIT sem fog jelenteni. Ne egyél sz.rt, ennyi.
2018. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én ugyan skippeltem a gólyatábort, de osztálykirándulásokra fehérjés zabmuffinokat vittem. Van benne sok hasznos dolog, pl tojás, zab, tejsavófehérje. Vihetsz még konzerveket, meg első napra rendes csirke rizst, 1 nap alatt úgysem romlik meg.
2018. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!