Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fog segíteni? Azon vagyok,...

Markolt Patrik kérdése:

Fog segíteni? Azon vagyok, hogy sulyzós edzés mellet, szeptembertől beíratkozok Crossfitre. Fog segíteni ez plusszban nekem valamit?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Miben?

Izomépítésben vagy erőben vagy miben akarod hogy segítsen?

2018. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állóképesség és erő-állóképesség növelésére jó a crossfit. Csoportos edzésen a csoport is húz magával, így többet ki tudsz adni magadból, mint egyénileg. Erő, izomtömeg növelésére a súlyzós edzés jó. A kettő jól kiegészíti egymást. Nekem bejött a crossfit.
2018. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 1. Kommentelő igazáól, is-is
2018. aug. 27. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szívesen kipróbálnám, de arról valaki homályosítson már fel, hogy mire fel ilyen irdatlan drága a crossfit? Legalábbis pesten...
2018. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos azért ilyen drága, mert liszenszdíjat kell fizetni. Pénzlehúzás csak.

Ki lehet fogni jó, hozzáértő edzőt, aki más néven csinálja ugyanazt, vagy még jobbat. Csak nem crossfit a neve, így nincs liszenszdíj. Akár még jobbat, mert a saját ötleteit, tapasztalatát is hozzá tudja tenni egy jó edző. Nemcsak azt adja, amit az amerikaiak kitaláltak ilyen néven. Akit érdekel, priviben tudok ajánlani nekem bevált, szakmailag hozzáértő crossfit-es helyeket.

Egy előnye van a liszenszelt crossfit teremnek: ők tudják hitelesíteni az eredményeidet. Ha nem akarsz versenyezni, akkor ez nem számít.

2018. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szlovákiaban élek, fater haverja az edző aki már rég óta csinálja verseny szinten is. Az árat is tudom izt azt hiszem 60€ 5 hétre,utána tovább raknak a haladó csoportba stb. Köszi addigis, várom a további kommentokat.
2018. aug. 28. 00:52
 7/7 anonim ***** válasza:
En is beszallnek, egyik ismerosom olyan izmos es szalkas lett, hogy leszakadt a pofam. Csinald, csoportosan nagyon jol fogod erezni magad es nagyobb lesz az akaraterod.
2018. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!