Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A csigás evezést (hátra) ki...

A csigás evezést (hátra) ki lehet váltani két db egykezes súlyzóval vagy az nem jó?

Figyelt kérdés

Gondolom nem jó mert sehol nem találok ilyen gyakorlatot de en kipróbáltam a minap es éreztem rendesen a hátam meg nem tűnt sérülés veszélyesnek. Tehat ugyanaz mint a csigas evezes csak két kézi sulyzo van a kezembe.

Leülök egy padra aztan mindkét kezembe fogom a sulyzokat, egyenes tartom magam elott majd ameddig tudom hatra húzom aztan vissza. Remelem érthetően írtam le hogy csinálom.

Szoval van így értelme? Csigazni nem tudok mert itthon edzzek. Bar evezni egykézzel padon terdelve, felhúzni meg kétkézzel evezni tudok szoval annyira nem lényeges csak jónak éreztem de biztos nem jo mert nem találtam róla videót vagy leírást.


2018. szept. 6. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ülsz az úgy nem jó :D

Csinálj melltámaszos evezést. Azt tudod kézisúlyzókkal csinálni.


[link]

2018. szept. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a csigas evezest is ülve csinálják, na mindegy hallgatok a tapasztaltabbra es nem csinálom. Gondoltam h nem jo ha nincs róla video sehol. En is pont azt néztem amit linkeltél csak YouTube-on. Köszi Ezt fogom csinálni. [link]
2018. szept. 7. 01:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe hogy nem ugyan az a függőleges terhelés mint a vízszintes.
2018. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy kétkezes rudat meg tárcsát még.A döntött törzsű evezésnél kevés jobb hátgyakorlat van otthoni edzés esetén.Sima és fordított fogással végezve megspékelve egy kis egykezes fűrészeléssel + húzódzkodással szerintem tökéletesen letudnád edzeni a hátad.Egyáltalán nincs szükség ilyen csigás szarokra.
2018. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!