Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék súlyzós edzéssel...

Hogyan tudnék súlyzós edzéssel fogyni kb 20 kg-ot?

Figyelt kérdés
175 cmre vagyok 105 kg jelenleg.már sikerűlt fogynom 20 kg-ot,de még szeretnék kb 20at.ha minden jol alakul szeptember végétől fogok már tudni terembe járni egy elég jól felszerelt body-terembe.kezdetben ugy képzelném el h heti 3szor,hétfőn szerdán és pénteken járnék edzeni,de hogyan és milyen edzéstervvel edzzek,hogy ne tomeget noveljek hanem pont hogy leadjak a 105 kg-ombol,ugy hogy izmosodjak is meg a többletzsirbol egyre inkább veszitsek?vagy elég a normális edzés es a zsir lemegy az izom meg nő,vagy vmilyen speciális edzéstervre lenne szükségem,esetleg tudna e irni nekem vki hozzáértő egy edzéstervet,amit alkalmazhatnék célom eléréséhez.szakember ha tud válaszoljon már legyen szives,v aki jártas a témában.végső vélom egy kb 85-90 kg elérése minél kevesebb testzsírszázalékkal,de szedni ha nem muszáj nem akarok semmit esetleg egy edzés utáni fehérjeturmix még talán belefér bár nem tudom h cukorbeteg lévén szabadbna ezt.nem inzulinos vagyok hanem csak 2.tipusu,azaz gyogyszert szedek a magas vércukrom miatt.sokan ajánlják az edzést meg a fogyást mivel orvosom szerint ebből még ki lehetne gyogyulni ha fogynék.választ elore is koszonom.

2018. szept. 8. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A táplálkozásod dönti el, hogy fogsz vagy tömegelsz, nem a súlyzós edzés. Ha több kalóriát viszel be mint amit elégetsz, akkor hízni fogsz, csinálhatsz te akármilyen edzèst.
2018. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp végezz súlyzós edzést, hogy a nagy fogyás után majd olyan legyen a végső összkép, mint amire számítasz. A test formáját az izmok adják, ne félj izmot építeni. Egyébként is: minél nagyobb az izomtömeged, az annál több energiát igényel a fenntartásához, úgyhogy csak keményen! :)

(Kajálásról sztem, ha cukros vagy, ne itt kérdezz - inkább valami hozzáértőt, oké h gyógyszeresen vagy karbantartva, de azért óvatosan.)

2018. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!