Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan vegyek erőt magamon?

Hogyan vegyek erőt magamon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most ért véget a napokban egy 3 éves kapcsolatom.

Napok óta nem mentem le a terembe,ami miatt lelkiismeretfurdolásom is van,viszont semmi energiám,plusz étvágyam sem sok.

3 éve edzem amúgy ,szeretek nagyon,de most amiért magamalatt vagyok,semmi erőm.

Ti,ha jártatok ilyem cipőben,mit csináltatok?Mennyi idő után mentetek le újra edzeni,ha nektek is nehezetekre esett?

Tapasztalatokat várok!:)

19L


2018. szept. 10. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig menj le és nyomd keményen az edzést, kajálj jól.

Lehet hogy még 100szor jobb pasival lehetsz együtt ha jól nézel ki és teszel is érte ;)

2018. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Skatebird ***** válasza:
Csak elindulni nehéz, de ha már odaértél jól fog esni. Az öltözőben nem csak a farmert, de a bajokat is le lehet dobni:) jó mocorgást!
2018. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bíztató válaszokat!

Az étkezéssel amúgy semmi gond,egyedül az hogy nem elég.Tartalmilag jó ,nem estem bele a nutella+kóla hibába :))

2018. szept. 10. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam a legjobb, ha nem agyalok, hogy van-e kedvem, hanem csinálom, ez általánosan, szinte bármire igaz. Ha olyan típus vagy, mint én, akkor iszonyúan könnyen eltelhetnek hetek, hónapok úgy, hogy egyre nehezebb rávenni magad valamire, jobb minél hamarabb kitörni ebből. Az edzés segíthet is lelkileg, nekem tartást is ad (amikor csinálom, mert kihagyások, azok sajna vannak).


Ha fizikailag nincs erőd, vagy akár ha lelkileg és nem megy úgy az edzés, mint korábban, az nem gond. Az izmaid nem estek le, azért nem lesz az rossz. Ne várj magadtól görcsösen nagy teljesítményt, de azért csináld, amennyire megy.


Evés nélkül azért nem OK, szóval egyél. Nem kell étvágy az evéshez, persze komolyan meg tudja nehezíteni...

2018. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!