Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha most ősszel minden nap...

Ha most ősszel minden nap felhasogatok 1 mázsa fát, annak lesz látható eredménye? Izmosabb leszek?

Figyelt kérdés

Kaja rendben van. Rendes férfias ételeket szoktam enni!

Nem müzlit meg ilyen madáreledeleket.



2018. szept. 17. 14:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
A kajajuk is igazodik a nagy megterheléshez. Ugy oszinten zabbal, magokkal, rizzsel meg ilyen marhasagokkal Meddig jutnának? Na ilyen kajával lehet csak 20 percig birnak de te sem tovabb.
2018. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Dehogy kitartóak. Ezt én bizonyosra állítom ,hogy már többel edzettem.

Nagy része dagadt lötty volt, aki 20 perc után feladta. A másik része aki több bírta 20 percnél, az pedig a 3. napon nem jött tovább. Szóval elég gyengék ahhoz képest, hogy napi 12 órát dolgoznak.

2018. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
A fahasogatás is szar, meg az edzés is szar. Úszd át a Dunát minden hajnalban, akkor leszel kemény...
2018. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
37%

#13, sajnos el kell keserítselek. Az ilyen nem ad erőt.


Edzettem már egy csomó úszóval de az első 20 percben kifulladtak, lihegtek és szünetet kellett tartaniuk.


Ezzel max csak műerőt érhetsz el, meg felfújt izmokat.


A kondiban tudod csak az igazi izmokat összeszedni. (ezeket szeretik a nők.)


Úgyhogy azt ajánlom, hogy menjél kondiba ha akarsz valamit. Mert ezzel csak azt fogod elérni, hogy ebihal leszel.

2018. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Úszók semmire nem.jók gebe az összes. Max egy harcsát leelőznek a Dunába aztán Ennyi. Fizikai munkára alkalmatlanok, izmuk semmi. A vízbe kapálózásból eleg annyi amikor asszonnyal lemegyünk Balatonra, de ott is jol kirohogom azokat, akik teszik magukat ott, hogy mennyire nagy úszók...
2018. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Így van, így van.

Ha igazán erős és kemény akarsz lenni, akkor legyél buszsofőr, vagy állatkertbe gondozó.

2018. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Úszni biztos nem fogok. Nem férfiembernek való mozgásforma. Alapból milyen sport az ahol úgy hívják a mozgásformát, hogy pillangó???


Homárság.

2018. szept. 17. 20:29
 18/28 anonim ***** válasza:
A víz alól egy melós se bírta még felhordani a sziklákat. Még a bányászok sem. A kondisoknak meg befeszült a műizma a víz hidegségétől és mozdulni se bírtak.
2018. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Srácok! Megosztom hátha érdekel valakit.


[link]

2018. szept. 17. 21:00
 20/28 anonim ***** válasza:
Sajnos én már Sztahanovval bányászom a szenet, így nem érek rá.
2018. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!