Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akinek ennyire, , látható'' a...

Akinek ennyire, , látható'' a hátizma csak szerintem nagyon ijesztő? (2 összehasonlító kép)

Figyelt kérdés

Ez az a hát, amire azt mondanám, hogy nem természetellenes, mivel van rajta nem tudom zsír is az izmon kívül:


[link]



De akinek így néz ki, az elég ijesztő:

teljesen frusztrál az ilyen látvány, mert annyira természetellenes


[link]


2018. máj. 12. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

az utolsó ilyen verseny előtti kép, mikor le szállkásít, lehajtja magáról a vizet és a full száraz izom marad

ezek se ilyenek mindig

és szerintem is eléggé fura látvány

2018. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kinek mi, mondjuk nekem sem tetszik a túl szálkás, de nekem valszeg nem is lesz ilyen sosem, ha akarnám se :D

Egyébként neki is elég komoly háta van, és Ő mindig így néz ki

[link]

mellesleg guinness world record tartó:

https://www.youtube.com/watch?v=0UlwXsQMvKA

2018. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még jó hogy végigolvastam a teljes kérdést. :) Nekem olyan, mint az elsőnek. Azt hittem hogy már ez is gáz újfent, de szerencsére nem. Amit a ketteske linkelt, annak szerintem túlzás nagy háta van. Nekem esélyem nem lenne elérni, illetve fenntartani azt kox nélkül. Míg az elsőt simán, már közel egy évtizede.
2018. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért látható ennyire,mert ki van száradva ,meg a zsírja is eszméletlen kevés . Elég visszataszító látvány,akkor is ha a mögötte lévő munkát értékelem. Nem természetes persze,sokan haltak is már bele versenydiétába ,szerintem egy ilyen háthoz már az kell (mint a második képen).
2018. máj. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!