Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert nem hiszitek el hogy...

Madcow kérdése:

Miert nem hiszitek el hogy munkaval is lehet izmot epiteni?

Figyelt kérdés
En kondizok es volt itthon egy kis munka hazat kellett lebonta 60cm vastag valyogfal termesko alap kovek a nagyobb darabok siman voltak 100 kgkorul megjegyzem tobb mint 100 eve epult a haz es nekem hozott a talicskazas meg a ko emelgetes kondi melett centibe is merheto eredmenyenek meg eronletben is szoval a fizikai munka kifizetodo amugy arnold is fizikai munkaba tolta meg nagyon az elejen amerikaba amikor nem volt eleg penze koxra

2018. szept. 17. 21:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
83%
Én csak azt nem értem, hogy valaki erőt fektet ebbe egész nap, hogy ilyen provokáló értelem nélküli kérdést írjon ki, csak hogy kapjon néhány választ. Nagyon figyelemhiányos lehetsz. Amúgy meg a kutyát nem érdekli a nyűglődésed, de azért írtam, hogy fel ne akaszd magad.
2018. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
En nem az a csavo vagyok de semmi para nekem is feltunt igaz sztori amit irok de nem baj 😂😂 lehet te vagy az 😂😂😂
2018. szept. 17. 21:34
 3/21 anonim ***** válasza:
22%

"Amúgy meg a kutyát nem érdekli a nyűglődésed"


De téged mégis válaszra késztetett.


Vauvauvauvuauvuav

2018. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

Te ezeknél a kérdések kiírásnál már állítod a farkad, verésre felkészülve hogy mikor kapod a választ?

Egyébként meg pakolj csak, és taligázz nem szégyen a segédmunkás meló. ( ha már csak ezt érted el az életben)

2018. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

Én magamon tapasztaltam, hogy mire képes a fizikai munka.

Igazi férfivá edzett. Nekem nem kell az a gusztustalan barnító krém meg kis tanga, hogy látszódjanak az izmaim.


16 évesen kezdtem melózni a vasműben, kohósalak lapátolás. Később kohó mellett dolgoztam, nagyon megedzett, a régi nagyöregektől rengeteget tanultam, férfias viselkedésről, evésről (itt ettem először életemben nutria kolbászt, nagyon különleges étel, ajánlom mindenkinek), úgy általában az életről.


Most egy bányában dolgozok, nagyon szeretem, igazi csapat, minden nap kemény fizikai igénybevétel, nem monitor előtt görnyedés aztán nyafogás, hogy itt fáj ott fáj. Itt mindenki fitt és egészséges, jó tartással, valódi izmokkal rendelkező srácok. Akikről messziről látszik, hogy milyen jó formában vannak még a bányász egyenruha alatt is, fény, barnító, meg pucsítás nélkül.

2018. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
"Itt mindenki fitt és egészséges, jó tartással" na ne röhögtes!! XD ha ezt hallaná egy igazi bányász sírva nevetne... már pedig ismerek egy Komlói bányászt (Guszti) nem éppen, kimondottan fitt és egészséges ahogy jellemzted őket!:D erről ennyit.
2018. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha a meló mellett kondiztal mégis honnan a fenéből tudod, hogy melyiktől erősödtel meg????
2018. szept. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Gusztit ismerem! Rendes srác. És nem igaz, hogy ne lenne jó formában, valóban kicsit kieresztett az utóbbi időben. Ilyen műzliket evett, de szóltunk neki, hogy ez így ennek nem lesz jó vége.


Azóta összeszedte magát, eszik rendesen, gyorsabban lapátol, javult a csákány kezelési technikája is. Erősödött sokat, visszaemberesedett!


Szóval ne szólj le Gusztit!

2018. szept. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én nem az,hogy nem hiszem el,hanem nem érdekel,mit nyomorékoskodsz össze. Felőlem lebonthatod a kínai nagy falat is.
2018. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ehhez nekem is van sztorim. Jó pár éve történt. Elkezdtem hosszú kihagyás után edzeni. Fekvenyomás max. 70-80 kg, pár edzésen voltam túl. Hétvégén lementem haveromhoz, akik építkeztek. Béléstestet, betongerendákat cipeltünk két napig.Utána 3 napot pihentem, hogy ne fájjanak már az ízületek, lementem edzeni és simán mentem piramisban 120 kg-ig
2018. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!