Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy tömegelés alatt mennyi...

Egy tömegelés alatt mennyi zsír jön fel?

Figyelt kérdés

Jelenleg szálkásítok és kb. 14% a tzs-m. Nincs rajtam valami sok izom, viszont még mindig látok magamon egy kis zsírt. Így hát nem tudom eldönteni, hogy belekezdjek-e egy tömegelésbe vagy folytassam a szálkásítást.


Ha elkezdenék tömegelni, akkor nagyon bezsírosodnék? Mondjuk ha az a célom hogy 10kg-mal több izom legyen rajtam, akkor amíg felszedem ezt a 10kg izmot, mennyivel nőne meg a tzs-m?


2018. szept. 18. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha lassú, minőségi tömegnövelést végzel akkor a testzsír nem ugrik többet 3-4 százaléknál tapasztalatom szerint.

Én is zsírosnak éreztem magam, ezért lementem 10 % körülire. Nyugi rajtam sem volt sok izom úgy voltam vele majd tömegeléskor jön, és jött is, igaz ez lassú folyamat de nagyon minimális a zsírosodás. Most tömegelés után diéta végeztével pedig maradt rajtam bőven. Én azt ajánlom vidd le alacsonyra a tzs-t, ha már sovány vagy akkor szálkásan legyél az.(bár a 14% az nem olyan sok,de 10ig nyugodtan leviheted.)

2018. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!