Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 évesen edzőterembe járni....

17 évesen edzőterembe járni. Korai lenne?

Figyelt kérdés

Eddig még nem jártam edzeni, de egy ismerős elcsalt, és tökre élvezem az egészet. Súlyokkal és gépekkel dolgozunk, bár hallottam már, hogy 18 éves kor alatt nem ajánlott, mer még fejlődő szervezet vagyok, és ez esetleg negatív hatással lehet a szervezetemre.


Köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 22. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Butaság, a legnagyobbak jóval fiatalabbak voltak. Az öcsém is 16 éves kora óta jár. Én is 17 évesen kezdtem.

Lehetne ragozni elég sokáig, a lényeg a lényeg: Sokkal több pozitív hatása lesz, mint negatív. Minden szempontból erősödik a vázrendszered. Az egy dolog, hogy nem érdemes túlzásokba esni. Szóval kíméletlenül kergetni a maximális terhelhetőségedet a súlyok alatt.

2018. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én már 16 évesen edzettem súlyokkal. Most elmúltam 20, semmi bajom. Törpe se maradtam.
2018. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. szept. 23. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nem korai szerintem! Én épphogy betöltöttem a 14-et, amikor elkezdtem konditerembe járni. Ennek már lassan 5 éve, jelenleg 18 éves vagyok, semmi bajom sincs, és nagyon jó erőben vagyok 🙂
2019. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!