Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két hete tömegelek mégsincs...

Két hete tömegelek mégsincs látszata?

Figyelt kérdés

2 hete emeltem meg az adagokat. Át álltam teljesen tömegnövelő étrendre napi 3500-4000 kalória. 72 kg vagyok. Csak fehérjét szedek.

Nem is a látszat zavar hanem hogy egy deka súly se jött rám így két hét alatt. Várjak még vagy többet egyek? Most veszek majd egy monohidratot vagy myomax hardcore t. De ezek közül se tudom melyik lenne célszerűbb mert tömegnövelő turmixot itthon is tudok készíteni.


2018. szept. 25. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hány gramm fehérjét és szénhidrátot eszel egy nap?

Mert nem elég világos milyen makrókból tevődik össze az a 3-4000 kalória.

2018. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Havi 1 kiló izom reális naturálban kezdőként.
2018. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártál 2 hét után? Több kilót vagy mi?
2018. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3-400g rizs, húst naponta egy kilót veszek és meg is eszem. Reggel egy adag fehérjét iszom reggelihez. Reggelire zabpehely turmixxal.

Mert mikor látszódjon utolsó!? 5 hónap alatt szedjek fel 1 kilót?

Egyébként 8 kilót szeretnék felszedni mindegy hogy háj vagy nem.

2018. szept. 25. 22:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Es mit edzel a tomegeles mellett?:)
2018. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"mindegy hogy háj vagy nem."


Akkor még ne ilyen zabpelyhet meg ilyen madáreleségeket egyél. Hurka, kolbi, paprikás krumpli, pörkölt orrba szájba akkor jön majd leginkább háj de ha neked az is jó. Ezzel feljönni pár hét alatt a 8 kiló. Szép leszel :D

2018. szept. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Fehérje mellé már elég csak a kreatin. Amúgy nehezen hiszem, hogy napi 1 kiló hús és majdnem fél kiló rizs fogyasztással nem fejlődsz. Várj még egy hónapot hátha akkor már látszani fog.
2018. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Megy a pörkölt is de mindennap nem lehet enni. Jó nekem a háj is. Terembe járok rendesen edzek. Nem tudom, gyors az anyagcserém.
2018. szept. 26. 11:24
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem kell mindennap pörkölt.


paprikáskrumpli, gulyásleves, lángos,

sült oldalas, sült krumpli, babfőzelék fasírt annyi jó kaja van


[link]

2018. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ember, ha jól csinálod, feljön vagy fél kiló ennyi idő alatt, azt pedig nem mutatja meg a mérleg... A súlyunk kilókat ingadozik mindkét irányban.

Van, aki zsírt még lassabban szed fel, úgyhogy semmire nem tudok következtetni abból, hogy nem látsz változást a mérlegen.

Úgyhogy türelem, kitartás. A testépítéshez szükség van rá.

2018. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!