Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális, hogy ha nem tudok...

Normális, hogy ha nem tudok menni edzeni, elvonási tüneteim és dührohamaim lesznek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 8. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az acél szent.
2018. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Az érthető lenne ha bizonyos ideig nem mész és hiányzik az edzés, ami miatt lehangolt, és kedvtelen vagy. De azért a dühroham túlzás.Biztos hogy az edzés kimaradás miatt jött rád dühroham, és nem más miatt? (ha rólad van szó a kérdésben)
2018. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen.Az edzés kimaradás miatt.

Az egész életem értelme az edzés.Nincsenek barátaim,nincs barátnőm,nincs senkim.Utálom a munkámat,nincs szociális életem.Az edzés az egyetlen ami örömet okoz a szánalmas életemben.

2018. okt. 8. 23:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én most így a válaszodból külső szemmel nézve nem így látom, hogy az miatt vannak dührohamaid,"Nincsenek barátaim,nincs barátnőm,nincs senkim.Utálom a munkámat,nincs szociális életem", szerintem inkább ez az ami téged zavar, csak magadnak sem akarod beismerni. Próbáltál kondiba barátokat, barátnőt, esetleg munkát szerezni? Mert ha ennyire szeretsz edzeni, akkor ajánlom hogy próbálj megcsinálni egy személyi edző-okj tanfolyamot, és legalább egy dolgot kitudsz húzni az általad utált dolgok listájáról, a többire egszerűbb a megoldás...
2018. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mellette milyen nem legális táplálékkiegészítőt szedsz
2018. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Sőt ebben a sportban szinte elvárást. Aki nem gondolja így az nem is veszi komolyan.
2018. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha igy gondolos irany a mr olimpia cim, tuti befuto lehetsz ezzel a mentalitassal
2018. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vezesd le a duhrohamokat szuleiden vedd fel mutterod es nyomj vele vallbol vagy húzd fel stb erted huzd fel haha
2018. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3: Te vagy az, G.?
2018. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bazita válasza:
Nem
2018. okt. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!